Львів-Слов’янськ – культурно-громадський діалог

24 вересня у м. Слов'янськ відбулась відкрита зустріч та обговорення на тему "Новітні інструменти розвитку місцевих громад", відвідати яку прийшли близько п'ятдесяти слухачів. У ході зустрічі було ...

громади
Львів-Слов’янськ – культурно-громадський діалог

24 вересня у м. Слов’янськ відбулась відкрита зустріч та обговорення на тему “Новітні інструменти розвитку місцевих громад”, відвідати яку прийшли близько п’ятдесяти слухачів. У ході зустрічі було обговорено ефективність застосування ігор у громадській діяльності, спектр і функціонал сучасних онлайн інструментів, як допоміжних матеріалів для впровадження змін у громадянському суспільстві. Окрім того до дискусії було запропоновано принципи функціонування громадських “вільних просторів”, як платформ для громадських організацій з метою провадження їх діяльності.

Андрій Мочурад, голова правління ГО “Граніт”, також розказав що таке емоційне вигорання у команді, як проводити його профілактику та як перебороти цей психологічний феномен, якщо він вже мав місце бути.  

У підсумку зустрічі учасники ГО “Граніт” поділились з аудиторією кейсами успішної співпраці між громадськими активістами та органами місцевої влади.  

Проект реалізується за підтримки Програми національних обмінів, що фінансується Європейським Союзом та Національним фондом підтримки демократії.


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

«Сексуальність: асексуальність, моногамія, поліаморія»: новий випуск просвітницького подкасту від «Феміністичної майстерні»

Медіаграмотність — це свобода: в Україні запустили комунікаційну кампанію з протидії дезінформації

Свобода слова і відповідальність: чи потрібні правила соцмережам?

Родичі бранців Кремля розповіли експертам Crimea Global про злочини РФ проти цивільних українців

«Як трагедія Голодомору резонує в сучасній війні»: науковці обговорили історію, пам’ять та виклики сьогодення

В Україні триває Європейський тиждень тестування на ВІЛ та вірусні гепатити: як потурбуватися про своє здоров’я