Програма «Приступаючи до справи» з вивчення англійської мови, основ ведення власної справи і роботи з сучасними медіа-засобами для підприємців-початківців та інших самозайнятих осіб з числа внутрішньо-переміщених осіб

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
natalialytvyna

ВПО
Програма «Приступаючи до справи» з вивчення англійської мови, основ ведення власної справи і роботи з сучасними медіа-засобами для підприємців-початківців та інших самозайнятих осіб з числа внутрішньо-переміщених осіб

Програма «Приступаючи до справи» з вивчення англійської мови, основ ведення власної справи і роботи з сучасними медіа-засобами для підприємців-початківців та інших самозайнятих осіб з числа внутрішньо-переміщених осіб

Міжнародна неприбуткова організація PH International (Project Harmony, Inc.) і громадська організація «Волинські перспективи» оголошують про набір учасників соціальної ініціативи «Приступаючи до справи: ділова англійська мова для молодих підприємців» у м.Луцьку, що здійснюється за підтримки Посольства США в Україні. 
Програма «Приступаючи до справи» проводиться за підтримки Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні і фінансується Державним департаментом Сполучених Штатів Америки. 
Програма має на меті надання навчальної допомоги внутрішньо переміщеним особам (ВПО), які постраждали від російської військової агресії у АР Крим і окремих районах Донецької і Луганської областей, і започаткували власну справу чи інший вид самозайнятості (наприклад, працюють за договорами цивільно-правового характеру) з метою вирішення складних економічних обставин, у яких вони опинились. 
У 2016 – 2017 р.р. програма «Приступаючи до справи» вже надала допомогу 77-ми молодим людям віком до 30 років у Волинській і Харківській областях (детальніше див. http://gdtb-ukraine.ph-int.org/ukr/ ). У 2017 – 2018 р.р. програма продовжить надання навчальної допомоги у декількох регіонах, зокрема у м.Луцьку, де оголошується набір однієї групи з 15 учасників.
Програма включатиме 90 годин безкоштовних тренінгових курсів (60 занять по 1,5 години) підприємцям-початківцям, що відкрили власну справу у 2017 році і розглядають самозайнятість, як вихід з кризової ситуації. Ці курси включатимуть, як оволодіння основами ділової англійської мови (40 занять по 1,5 години, разом 60 годин), так і оволодіння іншими знаннями і навичками, які стануть у нагоді на сучасному високотехнологічному ринку праці і послуг. Зокрема, програма також включить курси з нормативних вимог у сфері ведення власної справи, звітування контролюючим органам, електронної звітності (10 занять по 1,5 години, разом 15 годин), і роботи з веб-сайтами, у соціальних медіа, мобільних і цифрових додатках (10 занять по 1,5 години, разом 15 годин). 
Орієнтовний період проведення занять: з листопада 2017 року по травень 2018 року. Заняття будуть проходити тричі на тиждень і проводитись у вечірній час, що дає учасникам можливість працювати у денний час. Заняття будуть проводитись у м. Луцьку на навчальній базі Волинського обласного і Луцького міського центру зайнятості, які надають активну організаційну і інформаційну підтримку реалізації програми «Приступаючи до справи» у регіоні. 
Очікується, що отримані знання і навички допоможуть учасникам і громадам, у яких вони проживають, отримати додаткові переваги і економічні вигоди від діяльності новостворених «старт-апів», здатних ефективно взаємодіяти з іноземними партнерами. Це сприятиме виходу українських товарів і послуг на європейський і інші світові ринки, подальшому зміцненню відкритості України, позитивним соціальним змінам в напрямку Євроатлантичної інтеграції.
Пріоритетна увага під час розгляду заявок на участь у програмі надаватиметься внутрішньо-переміщеним особам, які перебувають у складних соціально-економічних обставинах, але не виключає можливості участі і інших підприємців-початківців чи інших самозайнятих осіб, які не належать до числа ВПО у випадку наявності вакантних місць. Особливо заохочуються до участі жінки; молодь; особи, які проживають у сільській місцевості і мають обмежений доступ до таких навчальних курсів; особи з обмеженими можливостями здоров’я; демобілізовані військовослужбовці, які втратили роботу під час несення служби; жінки, які виходять з декретних відпусток, внаслідок, яких вони втратили роботу; та інші особи, які перебувають у складних соціально-економічних обставинах.

Кандидати на участь у програмі «Приступаючи до справи» повинні надати (пред’явити оригінал і надати копію):
1. Посвідчення особи з зазначенням дати народження.
2. Посвідчення внутрішньо переміщеної особи (у випадку наявності вакантних місць, до програми можуть бути включені і особи, які не належать до числа ВПО).
3. Документи, що посвідчують підприємницький статус, статус самозайнятої особи (наприклад, договори цивільно-правового характеру і акти виконаних робіт), чи засновника (співзасновника) неприбуткової організації 
4. Дві фотографії розміром 3 х 4 см.
5. Резюме (перелік досягнень і навичок)
6. Мотиваційний лист, у якому кандидат повинен зазначити, чому він чи вона хотіли б взяти участь у Проекті.
7. Згоду на обробку персональних даних (оформлюється під час подачі заявки).
Під час розгляду заявок і співбесід до уваги також братимуться наявність базових навичок володіння англійською мовою, рівень мотивації, дисциплінованість і поведінка кандидатів. Також, у випадку злісних або систематичних порушень навчальної дисципліни, неналежної поведінки, пропусків занять без поважних причин учасникам Програми може бути відмовлено у подальшій участі.
Рішення про зарахування кандидатів на участь чи відрахування учасників приймається комісією у складі не менше трьох осіб у складі представників партнерських організацій програми. Кандидатам на участь, які не будуть зараховані до участі у програмі через обмежену кількість місць, може бути запропоновано увійти до резервної групи. У випадку вибуття учасника з основної групи, на його місце буде запрошений наступний у списку учасник з резервної групи.

Зазначені вище документи просимо пред’являти (надавати) особисто до 10 листопада 2017 року, попередньо погодивши час подання заявки:

У м.Луцьку – до громадської організації «Волинські перспективи» за адресою: 
вул.Шота Руставелі, 9, м. Луцьк.
Доїзд: маршрутні автобуси № 10, 11, кінцева зупинка, район Луцького підшипникового заводу.
Контактна особа: Литвина Наталія Вікторівна – моб.тел. +38 0 99 20-20-442, роб. тел. +38-0332-76-76-66, електронна пошта: [email protected]

Наша група у Фейсбуці: https://www.facebook.com/gettingdowntobusinessua/


Останні публікації цього розділу:

Тендерне оголошення про проведення відкритого тендеру із закупівлі контейнерів і компостерів ГО «Бузок» в межах грантового проєкту «Запровадження системи сортування, роздільного збирання та обробки побутових відходів на території Бережанської МТГ та сусідніх сільських громад Тернопільської області»

Тендер на закупівлю побутових товарів та меблів для соціального центру

Тендер із закупівлі будівельних матеріалів та обладнання для облаштування сцени просто неба

Запит на закупівлю теплого взуття та одягу

ОПОРА оголошує конкурс на відбір надавачів послуг з координації моніторингу суспільно-політичних процесів

Конкурсна пропозиція на запит цінової пропозиції на постачання десертів та напоїв