Полтавську владу прохають дбати про запобігання травматизму в зимовий період

Зимовий період 2016-2017 рр. запам’ятався полтавцям великою кількістю не знешкоджених боруль, що були на кожному даху нашого міста, могли впасти щохвилини на пересічних громадян та завдати їм тяжкі ...

Додано:
socium.pl

сосули
Полтавську владу прохають дбати про запобігання травматизму в зимовий період

Зимовий період 2016-2017 рр. запам’ятався полтавцям великою кількістю не знешкоджених боруль, що були на кожному даху нашого міста, могли впасти щохвилини на пересічних громадян та завдати їм тяжкі тілесні ушкодження. В Полтаві вже гинули люди від такої проблеми, травмувалися.

Взимку, важкі борулі досягали довжини кілька метрів та падали самі, куди завгодно, цими питаннями майже ніхто не переймався з комунальників, а з наближенням зимового періоду виникає велика загроза  травматизму для пересічних громадян, повідомив перший заступник директора Полтавської обласної благодійної організації «Асоціація паліативної та хоспісної допомоги», керівник інформаційного проекту «Підтримай заходи із запобігання травматизму», магістр з менеджменту та управління проектами Андрій Олєйніков.

В рамках інформаційного проекту «Підтримай заходи із запобігання травматизму», що ініціює асоціація, ми організували звернення на міського голову з проханням повідомити про заходи для ознайомлення мешканців міста про профілактичні заходи з запобігання травматизму, а саме: 

  • Хто є виконавцем робіт із знешкодження боруль на дахах в м. Полтаві, на яку суму укладені договори?
  • Чому ця робота була незадовільно проведена в зимовий період 2016-2017 роках?
  • Скільки було розчищено дахів в зимовий період 2016 – 2017 рр., кожною організацією з ким було укладено такі угоди (адреси, за якими було розчищено дахи)?
  • Яка загальна кількість таких дахів із зазначенням адрес, де є небезпека падіння боруль у нашому місті.

Також, владу попрохали взяти питання організації розчищення дахів від боруль на контроль в зимовий період 2017-2018 рр. та поінформувати про підготовчі заходи до цього.  Сподіваємось на змістовну відповідь, адже минула зима запам’яталася полтавцям незадовільною роботою комунальних служб в боротьбі із «льодовим полоном» на дахах та тротуарах нашого міста, і щороку ця «робота від місцевих комунальників» залишає бажати кращого…


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Ресурсні центри неурядового сектору Півдня України обмінялись досвідом та обговорили нові ініціативи

Власники пошкодженого чи зруйнованого житла можуть подати заяву до міжнародного Реєстру збитків

Після великої води: як відновлюється життя у Корабельному районі Херсона

USAID спорудив навчальний простір у Богданівці на Київщині, де російські війська зруйнували школу

Актуальні літні події для громадських активістів та активісток

Триває робота з розроблення Стратегії розвитку Дмитрівської сільської територіальної громади