Запит пропозицій на надання логістичних послуг та організаційного супроводу програми

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
USAID/ENGAGE

USAID/PACT
Запит пропозицій на надання логістичних послуг та організаційного супроводу програми

Запит пропозицій на надання логістичних послуг та організаційного супроводу програми «Коло: креативний осередок лідерів», в рамках програми сприяння громадській активності «Долучайся!» (USAID).

Проект ENGAGE (Enhance Non-Governmental Actors and Grassroots Engagement), що фінансується  USAID та реалізується компанією Pact, Inc.,  запрошує  взяти участь у тендері і надіслати цінову пропозицію на надання логістичних послуг з організації і проведення програми «Коло: креативний осередок лідерів»  –  загалом 7 навчальних  заходів заплановано на період з березня по вересень 2018 року. Перший 1-денний захід у Києві (запланований на початок березня 2018 року) спрямований  на визначення кандидатів, які братимуть участь в  наступних  6 тренінгах  (по 3 дні кожний).

Перший 3-денний тренінг Академії відбудеться у Києвській області наприкінці березня 2018 року. Останній (6-й) буде організовано у Києвській області  у вересні 2018 року. Ще 4 тренінги будуть проводитися в інших містах України  – у квітні, травні, червні та липні 2018 року.

Вимоги до подання пропозицій

Закупівля цих послуг здійснюється за рахунок програми міжнародної технічної допомоги та відповідає категорії (виду) товарів, робіт та послуг, зазначених у затвердженому Міністерством фінансів України Плані закупівель, як  звільнених  від ПДВ. Учасники тендеру мають подати пропозиції, що містять таку інформацію:

  1. Супровідний лист, підписаний уповноваженим представником компанії, що підтверджує зобовязання учасника тендеру відповідати умовам і вимогам, зазначеним у цьому запиті на подання пропозицій (ЗНП). У листі має бути зазначена особа з відповідними контактними даними, уповноважена підтримувати будь-яку комунікацію з компанією Pact  під час  розгляду і оцінки пропозицій.
  2. Цінова пропозиція відповідно до наданого шаблону (див. Додаток 1).

Ціна пропозиції має бути зафіксована в гривнях. Зверніть увагу, що оплата здійснюватиметься в українських гривнях відповідно до виставленого рахунку-фактури. В рахунку-фактурі необхідно виділити окремо сумму ПДВ, яка, однак, не сплачується відповідно до Політики щодо залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 р. та Листа Державної податкової служби України від 1 березня 2012 р. №6125/7/12-1017.

Термін подання пропозицій та інші вимоги

Зацікавлені сторони мають подати свої пропозиції разом із супровідним листом до 18:00, 27 лютого 2018 р., на електронну адресу: [email protected]. В темі листа вкажіть, будь ласка, “ЗНП на організацію програми КОЛО”.

Всі запити та уточнення щодо цього ЗНП надсилайте, будь ласка, на електронну адресу: [email protected] до 17 лютого 2018 р., в темі листа вкажіть, будь ласка: “Питання щодо ЗНП на організацію  програми КОЛО.” Пропозиції, отримані після 18:00, 27 лютого 2018 р., не розглядатимуться.

Випуск цього ЗНП не є зобов’язанням з боку Pact щодо підписання  контракту. Pact залишає за собою право відхиляти будь-які або всі пропозиції, але в разі отримання прийнятних пропозицій,  Pact має намір випустити контракт. Pact може зупинити цей ЗНП в будь-який час на власний  розсуд.

Pact не несе жодної відповідальності за будь-які витрати, пов’язані з підготовкою або поданням  пропозицій.

Це відкритий тендер, інформацію про тендер можна знайти в засобах масової інформації.

Мова подання пропозицій

Пропозиції, всі документи та кореспонденція, пов’язана з цим ЗНП, повинні бути написані та подані українською або англійською мовами.

Переговори

Надсилайте, будь ласка, Вашу найкращу цінову пропозицію. Очікується, що контракт буде надано  виключно на основі оригінальних цінових пропозицій. Проте Pact залишає за собою право проводити переговори та/або вимагати роз’яснень та пояснень в процесі проведення тендеру, до ухвали договору.

Вся інформація, надана сторонами один одному протягом переговорного періоду, не розглядається як погоджена, перш ніж така інформація буде письмово зафіксована в договорі та підписана обома сторонами.

Приклади умов договору

Договір на цю закупівлю повинен містити, як мінімум, наступне:

  1. Сторони Договору

“Виконавець” означає компанію, яка надає послуги за договором; “Замовник” означає “Pact, Inc.”, що впроваджує програму сприяння громадській активності «Долучайся!» (ENGAGE). Договір  має бути укладений між  ЗАМОВНИКОМ і ВИКОНАВЦЕМ.

         2. Умови оплати

Умови та графік оплати будуть узгоджені з обраним підрядником.

         3. Звільнення від сплати податку на додану вартість (ПДВ)

Оскільки Рact є виконавцем проекту (програми) міжнародної технічної допомоги, Pact оплачує товари та послуги згідно з рахунком-фактурою Виконавця та контрактом без податку на додану вартість (ПДВ) відповідно до Політики щодо залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 р. та Міжурядовою угодою між Україною та США щодо гуманітарного, технічного та економічного співробітництва від 7 травня 1992 року.

        4. Прийнятність постачальників

Будь-які закупівлі, що є результатом цього тендеру, будуть фінансуватися за рахунок USAID/ ENGAGE, і будуть підпадати під дію Федеральної системи регулювання закупівель (FAR) та правил USAID. Ніяке обладнання, матеріали чи послуги не мають право на фінансування USAID, якщо їх пропонує постачальник або субпідрядник, включений до будь-якого з списків  призупинених, заборонених або неприйнятних заявників, що використовуються USAID.

       5. Антитерористичні виконавчі накази та закони США

Виконавцю нагадується, що виконавчі розпорядження США та закони США забороняють транзакції та надання ресурсів та підтримки окремих осіб та організацій, пов’язаних з тероризмом. Відповідальність за виконання цих розпоряджень та законів лежить на підряднику. Це положення повинно бути включено до всіх субпідрядних контрактів / рішень щодо надання субпідрядних договорів, виконаних відповідно до умов цього договору / угоди.

Загальна інформація про програму КОЛО:

7 навчальних заходів загалом, що проводитимуться щомісяця протягом березня-вересня 2018 року;

  • Перший 1-денний захід відбудеться в Києві в березні 2018 р., очікувана кількість учасників – 35 (30 учасників-кандидатів, 3 тренери – консультанти, 2 співробітники проекту «Долучайся!»);
  • Ще шість тренінгів, 3 дні кожен, відбудуться у Київській області та 4 великих містах України (які буде визначено), очікувана кількість учасників у кожному такому  заході –  26 (21 учасник, 2 тренери, 3 співробітники проекту «Долучайся!») .

Будь ласка, дивіться за посиланням детальну інформацію щодо цього запиту українською та англійською мовами. 


Останні публікації цього розділу:

Конкурс заявок для отримання субгранту з моніторингу та аналізу дезінформації

Закупівля послуг з діагностування рівня кібербезпеки

НАКО оголошує тендер на проведення аудиту за 2024 рік

Конкурс на вибір лікувального закладу

Тендер на закупівлю сертифікатів

Конкурс на тендерну закупівлю транспортних послуг