Нова ти, твори!
БО «Благодійний фонд «Серденько» розпочинає новий проект «Нова ти, твори!». Мета якого - підтримати та реабілітувати дівчат, які потерпають від батьківської байдужості, насилля, жебракування, ...
Додано:
Алина Кас
![15032887_364369593913968_1125735968429901853_n](https://www.prostir.ua/wp-content/uploads/2018/02/15032887_364369593913968_1125735968429901853_n-e1519055837881.jpg)
БО «Благодійний фонд «Серденько» розпочинає новий проект «Нова ти, твори!». Мета якого – підтримати та реабілітувати дівчат, які потерпають від батьківської байдужості, насилля, жебракування, самотності у соціумі шляхом проведення комплексу психологічних зустрічей – тренінгів в місті Івано-Франківську. Запрошуємо у цікаву зустріч до себе справжньої!
Якщо тобі від 13 і до 18 років, якщо ти потерпаєш від насильницьких дій по відношенню до себе/батьківської байдужості/самотності у соціумі/непорозуміння і якщо ти хочеш змінити своє життя, то скоріш заповнюй анкету
Зовсім скоро ТИ будеш творити власне життя!
Проект реалізується в межах молодіжної програми «Перший крок до успіху» за підтримки Міжнародного благодійного фонду «Український жіночий фонд».