Набір на тренінг “Teal-практики розвитку взаємонатхнення та інтуїції покоління Z”

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
andriykrak

фото для воркшопу
Набір на тренінг “Teal-практики розвитку взаємонатхнення та інтуїції покоління Z”

Яка форма та види впорядкування співжиття відповідають новим/старим цінностям? Чи готові ми дивитися на 25-50 років вперед – у той час, коли володарями та законодавцями світу будуть сучасні діти?

Як ми можемо практично і свідомо тренуватися та готуватися до майбутнього, створюючи та притягуючи його вже зараз?
Ми шукаємо відповіді та досліджуємо останні кілька років ці запитання, а також хочемо запросити вас до пошуку разом з нами та взаємонавчання у наступному:
- як функціонує “серце” проекту, організації, команди, групової динаміки;
- мета та ціль спільноучасті, кризи унормовування індивідуального самовираження групою/командою;
- умови прояву креативності, нового погляду на речі, свіжості та інсайтів;
- динамізм та вміння передбачати найближчу актуальну зону розвитку;
- синтез способів дії та гармонізація ідей на шляху впровадження сталих рішень;
- співвідношення ідеї та її втілення; співвідношення серця та інтелекту;
- практичність та значущість вкладеного часу, мистецтво не триматися за менш ефективне;

Що таке “teal-практики”?
Це практики, що використовують в організаційній культурі та груповій роботі, які засновані на цінностях та мислені жовтої/смарагдової парадигми у термінах інтегральної динаміки (Д.Бек, К.Уілбер), багато з яких яскраво описані в книзі Фредеріка Лалу «Пере-Винайдення організацій. Керівництво по створенню організацій, натхненних наступним етапом людської свідомості» (“Открывая организации будущего» в рос. виданні), та які ще називають “бірюзовими” практиками.

Хто такі “покоління Z” (інші назви на англ.: iGen, Post-Millennials, Plurals, Neo-Digital Natives, New Silent)?
Це молоді люди, що почали народжуються в проміжку з 2000 до 2025 років (Н.Хоув), найстаршим з яких зараз може тільки виповнитися 18 років.

Наша дводенна подорож буде великим бажанням з нашої сторони поділитися та розкрити усю внутрішню кухню “Центру еволюції спільнот”: трасформативний, ціннісно-гуманістичний підхід до роботи з людьми (детальніше про методологію нижче), який заснований на тому, як максимально пристосувати “наступний етап людської свідомості», нові цінності та мислення, з якими приходять (чи набувають) наша молодь до відповідних і ефективних їм форм співнавчання, самоуправління та конкретних практик, що можна використовувати як в педагогіці, так і в розумінні групової динаміки воркшопу чи розвитку організаційної культури проекту/компанії/громади.

Ми покажемо кілька найбільш успішно використовуваних нами практик (які не описані в книзі Ф.Лалу), що допомагають найкраще підтримувати розуміння та запальне прагнення слідувати спільній меті; практик, що максимально стимулюють проявляти себе та групу – цілісно; та практик, які поглиблюють перепроживання самоуправління та внутрішнього консультування.

По новому продемонструємо, чому такими важливими для багатьох бірюзових компаній є навчання своїх співробітників ненасильницькій взаємодії та вмінні вирішувати конфлікти/проблеми (на прикладі NVC та трансформативного напрямку відновного підходу).

А також зв’яжемо в одну модель спіральну динаміку, інші еволюційні інтегральні моделі розвитку свідомості та психології, з більш практичними схемами ненасильницького спілкування, гнучкими підходами та методологіями розробки (Agile); з схемами ведення життєстверджувального діалогу, рефлексії (feedback); з розумінням динаміки групового процесу та стадіями розвитку проектів/організацій; з підходам resilience та co-empowerment (на противагу дефіцитарним та проблемним підходам до практичної роботи та просвіти в найширшому смислі).

Але основне наше завдання – показати перші паростки нових форм та відповідних їм цінностей, що пробуджуються в наступних після описаних Лалу парадигмах – в справжній бірюзовій та наступній кораловій/індиго, що своєрідно пов’язані з розвитком інтуїції, взаємонатхнення та волі. Розкрити на практиці, показавши з середини, як ми готуємося, від чого відштовхуємося і чому, як проводимо зворотній зв’язок. Можна буде побачити і доторкнутися — навіть відчути на смак наш підхід та використовувані нами практики і відразу взяти чи ні у свою діяльність.

Особливо даний воркшоп може бути цікавий практикам, ідейним натхненникам нових проектів, коучам, командним гравцям та іншим спеціалістам сфери “людина-інтерфейс-людина”. Тим, хто цікавиться майбутнім освіти і новими тенденціями в гуманітарній сфері та їх інтеграцією з управлінсько-організаційною структурою, кому відома інтегральна динаміка, практики teal-організацій (Ф.Лалу), теорія поколінь (Штраус-Хоув).

Наприкінці воркшопу буде запропонована авторська модель (супервізії, наставництва, самотиражування практик, взаємонавчання та ін.), що дозволяє поступово та різностороннє самостійно чи з групою постійно практично тренувати нові форми співжиття та ніжно піклуватися про супровід та підтримку нового усвідомлення та нових прозрінь.

Для актуалізації теми, рекомендуємо прочитати наступні статті:
1. “ПОКОЛІННЯ Z: як ми стаємо свідками появи нової генерації інноваторів” за цим посиланням – http://earlybirds.platfor.ma/z-generation
2. “Організації майбутнього: особливості, світогляд, приклади” – https://www.prostir.ua/?kb=orhanizatsiji-majbutnoho-osoblyvosti-svitohlyad-pryklady

Програма воркшопу:
1 день (сб, 3 березня)
9:30-10:00 — реєстрація учасників
Практика смислового, життєстверджувального діалогу.
10:00 — 11:30 — демонстрація цілісного практичного воркшопу
11:30 — 12:10 — різнорівневий feedback, підведення методології

Практика роботи з обумовленостями (залежностями)
12:40 — 14:10 — демонстрація цілісного практичного воркшопу
14:10 — 14:50 — різнорівневий feedback, підведення методології

Трансформативна практика (цілісність та співчуття)
15:50 — 17:20 — демонстрація цілісного практичного воркшопу
17:20 — 18:00 — різнорівневий feedback, підведення методології

2 день (нд, 4 березня)
Сила мистецтва та краси
10:00 — 11:30 — демонстрація цілісного практичного воркшопу
11:30 — 12:10 — різнорівневий feedback, підведення методології

Інтегральні практики команд майбутнього: занурення в спіраль розвитку, методологія другого- та третьопорядкових ціннісніх парадигм (К.Уілбер та ін.)
12:40 — 14:10 — демонстрація цілісного практичного воркшопу
14:10 — 14:50 — різнорівневий feedback, підведення методології

Святкування та зв’язок з майбутнім
15:50 — 16:50 — Dragon Dreaming, гнучкі підходи, Еволюційний клуб, шляхи взаємонавчання
16:50 — 18:00 — різнорівневий feedback та підведення підсумків.

Організатори та ведучі: Центр еволюції спільнот

Методологія проведення та сфери досвіду ведучих: інтерактивне залучене навчання, фасилітація групової динаміки з опорою на актуальний досвід групи; інтегральний (в сфері філософії та психології, Уілбер К.) та трансформативний (в сфері медіації, Буш Р., Фолджер Дж.) підходи; ненасильницькі відновно-діалогові практики (NVC, AVP), медіація (посередництво в конфліктах); методика ведення тренінгових психологічних груп, кіл порозуміння (цінностей), рольових ігор, методологія функціонування еволюційних команд (Ф.Лалу) та проектний підхід Dragon Dreaming.

Спеціалізована література та посилання на різні джерела для самостійного вивчення будуть дані окремо до та в процесі воркшопу.

Місце проведення: Київ, 15 хв від метро (детальніше буде повідомлено відібраним учасникам).

Організаційний внесок: 650 грн. Це добровільний рекомендаційний внесок, який повертається за вашим бажанням після воркшопу, або сума якого може вибиратися вами в довільному обсязі.

Витрати на проїзд та проживання для учасників з інших міст не покриваються.

Для реєстрації заповніть, будь ласка, анкету за цим посиланням – https://goo.gl/forms/Hg3WAPtb7qxKb1CO2. Підтвердження про вашу участь та точне місце проведення надійде до 27.02.18 або швидше на електронну пошту.

Детальніше про захід можна прочитати за цим посиланням – https://www.facebook.com/events/411211849301046/

Побажання чи запитання щодо змісту та процесу воркшопу, можна ставити ведучим за контактами: +38(097)0104922


Останні публікації цього розділу:

Водна інфраструктура для фермерських домогосподарств: конкурс ініціатив

Тендер на закупівлю дизельного генератора

Оголошено конкурс наукових робіт «Новітній інтелект України»

Тендер № Q4-T239-RFP на проведення групових офлайн-тренінгів за двома різними темами

Закупівля послуг із надання психологічної підтримки та розвитку навичок психологічної стійкості

Відкритий тендер із закупівлі меблів