Грант на розвиток спроможності ОТГ здійснювати управління земельними ресурсами

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


USAID
Грант на розвиток спроможності ОТГ здійснювати управління земельними ресурсами

Проект USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку в Україні» («Агросільрозвиток»), що здійснюється компанією «Кімонікс Інтернешнл Інк», надалі – «Кімонікс», запрошує подавати заявки на підтримку діяльності, спрямованої на розвиток спроможності ОТГ здійснювати управління земельними ресурсами в межах об’єднаних територіальних громад та залучати додаткові інвестиції для впровадження проектів місцевого розвитку на основі партисипативного лідерства та державно-приватного партнерства.

Увага! 15 березня до Запиту на подання заявок на одержання грантів № 07 «Вдосконалення управління землями сільських об’єднаних територіальних громад обраних областей» внесені доповнення на стор.5, 12 та 19. Доданий файл, що міститься в цій статті – це вже оновлений варіант оголошення.

Також звертаємо увагу тих, хто зацікавлений взяти участь у семінарі з підготовки заявок на цей конкурс: семінар відбудеться у офісі проекту “Агросільрозвиток” (бульвар Тараса Шевченка, 35, корп.2, 6-й поверх) 20 березня 2018, початок о 10:00. 

Опис програми грантів

Проект «Агросільрозвиток» надасть грант українському недержавному підприємству чи організації, які здійснюють діяльність у сфері землеустрою та планування території та відповідають кваліфікаційним вимогам, а саме:

  • досвід виконання подібних робіт із землеустрою;
  • досвід виконання робіт із розробки економічних профілів та техніко-економічних обґрунтувань для проектів місцевого розвитку;
  • наявність у складі персоналу сертифікованих інженерів-землевпорядників та економістів;
  • наявність обладнання та ресурсів для виконання робіт, передбачених завданням.

Інші умови, яким повинен відповідати заявник, наведені у повному тексті оголошення про грант і додатках до нього (RFA-07_CTCs_final_updated_2018_03_16). Метою даного гранту є підвищення спроможності ОТГ приймати обґрунтовані рішення щодо управління земельними ресурсами, врегулювання питань управління земельними ресурсами в межах об’єднаних територіальних громад, обсягів та сутності землевпорядних робіт та процедур розробки, погодження, затвердження і реалізації документації із землеустрою, розробки пропозицій, залучення додаткових інвестицій та/або кредитів для впровадження проектів (в тому числі інвестиційних інфраструктурних) розвитку об’єднаних територіальних громад на основі партисипативного лідерства та державно-приватного партнерства, поширення досвіду управління земельними ресурсами ОТГ та впровадження інвестиційних інфраструктурних проектів на інші громади України.

Конкретні цілі діяльності:

  • Інформаційне забезпечення управління земельними ресурсами на території не менш ніж 10 ОТГ;
  • Планування та організація раціонального використання та охорони земель різного цільового призначення на території не менш ніж 10 ОТГ;
  • Проведення курсу тренінгів для не менш ніж 50 ОТГ та проведення 10 семінарів (на території кожної з визначених областей та в м. Києві) з метою поширення досвіду управління земельними ресурсами ОТГ та впровадження інвестиційних інфраструктурних проектів на інші громади України.
  • Розробка економічного профілю не менш ніж 10 ОТГ на основі відомостей про земельні ресурси та підготовка техніко-економічних обґрунтувань для впровадження щонайменше двох інвестиційних проектів місцевого розвитку на основі партнерства органів влади, громади та бізнесу для кожної з 10 ОТГ;

Зазначена кількість ОТГ для довгого (для навчання) та короткого (для планування) списків є мінімально допустимою. Заявник має скласти пропозицію для цієї кількості ОТГ. Заявник також має можливість вказати спроможність/бажання виконати роботи для більшої кількості ОТГ, та додати додатковий бюджет для збільшеної кількості ОТГ, на території яких ним будуть виконані землевпорядні роботи на всіх етапах, та навчені спеціалісти з усіх ОТГ визначених областей.

Інформація про пілотні області та кількість ОТГ у кожній з них надана в Додатку F повного тексту оголошення про грант (RFA-07_CTCs_final_updated_2018_03_16).

Очікується, що термін впровадження цієї діяльності не перевищуватиме 12 місяців.

Очікувана дата присудження гранту– 1 червня 2018 року.

 

Процес подання заявок

Заявки подаються українською мовою і за обсягом не повинні перевищувати 20 сторінок.

Заявки (технічну пропозицію, бюджет і супровідні документи) слід надсилати в електронному вигляді на електронну адресу: [email protected] з посиланням на RFA-07 у темі листа.

Заявки мають бути подані не пізніше 18:00 10 квітня 2018 року. Заявки, надіслані пізніше встановленого часу, або такі, що не відповідають вимогам до подання (комплектності) документів, розглядатися не будуть.

 

Семінар з підготовки заявок

Проект «Агросільрозвиток» має намір провести семінар з питань підготовки заявок, який дозволить зацікавленим заявникам, які відповідають критеріям прийнятності, поставити питання стосовно цього конкурсу і отримати пояснення щодо порядку заповнення аплікаційної форми. Семінар відбудеться у офісі проекту “Агросільрозвиток” (бульвар Тараса Шевченка, 35, корп.2, 6-й поверх) 20 березня 2018 р. Початок о 10:00.

Для участі у семінарі зацікавлені заявники, які відповідають наведеним у критеріям прийнятності (див. Розділ ІІІА повного тексту оголошення про гранти у доданих файлах), повинні надіслати відповідного листа із зазначенням прізвища, імені та по-батькові учасника і назвою організації на ім’я керівника відділу грантів і контрактів Володимира Наконечного, на адресу [email protected]. Присутніми на семінарі можуть бути не більше двох представників від кожної організації. У листі прохання зазначити, чи мають представники вашої організації якісь особливі потреби в плані спроможності дістатися до приміщення, де проводитиметься семінар. Відшкодування витрат, пов’язаних з участю у семінарі, не передбачається.

Докладніша інформація про цю програму грантів, етапи виконання проекту і технічне завдання, критерії відбору, вимоги до заявників тощо міститься у повному тексті оголошення та додатках до нього (RFA-07_CTCs_final_updated_2018_03_16).

Усі питання щодо цього конкурсу просимо надсилати на ім’я керівника відділу грантів і контрактів проекту «Агросільрозвиток» Володимира Наконечного, на електронну адресу: [email protected].


Останні публікації цього розділу:

Пройдіть курс “Абетка саморегуляції 7.0” і отримайте можливість взяти участь в ретриті “Тіло. Ресурс. Баланс.” в Карпатах

Запит на пропозиції для платформи сприяння ринковим зв'язкам та ціновій аналітиці

Save the Children шукає партнерів у Південних областях

Запит цінових пропозицій – техніка (проект JERU)

Запит на закупівлю постільної білизни, ковдр та рушників

Запит на постачання зарядних станцій та аксесуарів