На вулицях Полтави продовжує бути загроза для травматизму

В рамках інформаційного проекту «Підтримай заходи із запобігання травматизму», ми продовжуємо порушувати питання запобігання травматизму в місті Полтава та іформувати полтавців, як працює в цьому ...

Додано:
socium.pl

снег
На вулицях Полтави продовжує бути загроза для травматизму

В рамках інформаційного проекту «Підтримай заходи із запобігання травматизму», ми продовжуємо порушувати питання запобігання травматизму в місті Полтава та іформувати полтавців, як працює в цьому напрямку Управління житлово-комунального господарства Полтавського міськвиконкому, чи належним чином місцеві комунальники виконують  покладені на них обов’язки. 

Раніше, в рамках інформаційного проекту, я пропонував неодноразово оголосити керівництву УЖКГ міськвиконкому догани за незадовільну роботу в підтриманні належного стану ряду дільниць: центральний пішохідний перехід, дорога спуск із Білої альтанки, тротуар навпроти супермаркету за адресою: Бульвар Богдана Хмельницького, 5/2, перехід на кінцевій зупинці Левада та тротуару між школами 17 і 37. Всі ці дільниці багато років приносили незручності мешканцям міста, слугували джерелом травматизму, повідомив керівник інформаційного проекту «Підтримай заходи із запобігання травматизму», керівник групи інформаційних проектів Полтавщини  Андрій Олєйніков.

Численні запити, скарги, сюжети та пропозиції оголосити догани керівному складу управління були відправлені: міському голові, голові профільної депутатської комісії та секретарю міської ради, звичайно всі ці пропозиції були відхилені та проігноровані.

Натомість, комунальники знову почали „відзначатись”, останній тиждень в місті ніяк не можуть належним станом організувати розчистку доріг, тротуарів, дахів від снігу та криги.  Дороги та тротуари начебто розчищені, але завдяки тому, що сніг не прибрано, вони стали вузькими та спричиняють затори для автівок та незручності для пішоходів, більше того, численна кількість тротуарів розчищена від снігу поверхнево, тобто пересування відбувається по льодовому тротуару, які місцями навіть не посипані піщано-соляною сумішшю, або її замінником.

Результатом такої „високопрофесійної” організаційної роботи є числені незручності при пересуванні містом автотранспортом (загроза ДПТ, значне збільшення тривалості поїздки через звужені дороги) та численні прояви травматизму населення, які вимушені пересуватися такими „підготовленими” тротуарами та сподіватись, щоб з даху будинків нашого міста не впала і не влучила в людину льодяна глиба, зазначив Андрій Володимирович.

Враховуючи викладене, я  як керівник інформаційного проекту «Підтримай заходи із запобігання травматизму» буду знову порушувати питання оголошення доган керівному складу управління ЖКГ за всі ці незручності причинені полтавцям. Таке, наче снігу ніколи не було, зиму в перший раз бачать, не спрацювали, ой, лишенько! Навіщо займати такі відповідальні посади, триматися та проситися на них, як не вмієш організувати свою роботу, не знаєш її.

На численні запитання стосовно того, що мої інформаційні проекти в т.ч. і «Підтримай заходи із запобігання травматизму» здійснюються в приміщенні за адресою: м. Полтава, вул. Стрітенська, 37, к.7 (Комсомольська), повідомляю, що я, мої волонтери, студенти, інформаційні проекти ніякого відношення до цієї адреси не мають та ніколи не мали, нам воно не потрібно. Ми використовуємо інші площі. Як використовує це приміщення директор Полтавської обласної благодійної організації „Асоціація паліативної та хоспісної допомоги” мені невідомо, я не маю до цього відношення. Більше того, моя персональна думка, віддати це приміщення, площею в 42 кв.м., яке знаходиться в центральній частині міста іншій організації чи установі, яка буде приносити користь суспільству.

снег 1 снег 3 гололед


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Табір підприємництва для креативної молоді: у Чернівцях визначили найкращі бізнес-ідеї

Запущено інформаційну платформу "Повертайся додому"

Приміщення для заходів у Дніпрі: простір для ваших подій

Успіх програми "Дітям війни": роль партнерів

«Сексуальність: асексуальність, моногамія, поліаморія»: новий випуск просвітницького подкасту від «Феміністичної майстерні»

Медіаграмотність — це свобода: в Україні запустили комунікаційну кампанію з протидії дезінформації