На Донеччині громадські активісти пройшли навчання за програмою «Базові навички медіатора місцевої громади»

З 12 по 14 березня у місті Дружківка громадські активісти, правознавці, журналісти, психологи, вчителі, представники неурядових організацій, а також всі хто виявив зацікавленість, проходили навчання ...

Додано:
ngo.irsi

20180313_104315
На Донеччині громадські активісти пройшли навчання за програмою «Базові навички медіатора місцевої громади»

З 12 по 14 березня у місті Дружківка громадські активісти, правознавці, журналісти, психологи, вчителі, представники неурядових організацій, а також всі хто виявив зацікавленість, проходили навчання за програмою «Базові навички медіатора в місцевій громаді. Забезпечення участі активних громадян у вирішенні конфліктів і миробудуванні», що було організовано за ініціативи ГО «Інститут розвитку та соціальних ініціатив». В якості тренера програми виступила – Тетяна Соловйова – член Всеукраїнської організації “Журналісти проти корупції” (голова осередку), медіатор ГО “Ла Страда-Україна”, депутат Новопсковської районної ради.

Під час навчального курсу були розглянуті такі питання як: процес та принципи медіації; відпрацювання навичок перенесення фокусу уваги зі своїх позицій на взаємоприйнятне рішення; перехід від переговорів до медіації; формування і розвиток компетенцій медіатора.

 20180313_101615

«Війна і складна соціально-економічна ситуація в Україні є підґрунтям виникнення конфліктів та насилля. Збільшення конфліктів та конфліктних ситуацій на різних рівнях призводять до того, що все частіше бажання їх вирішення призводить до застосування насильницьких методів поведінки та впливу. Сьогодні людство використовує різні шляхи вирішення конфліктів та недопущення насильства. У світовій практиці широко використовується медіація як спосіб вирішення конфліктів. Не новий він і для України. Наразі незаперечною є актуальність запровадження медіаційної допомоги у громадах Донеччини. Оскільки навчити людей розв’язувати конфлікти і насамперед бути відкритими до діалогу – це важливий крок до миру: в країні, в громаді, в родині. І перший крок у побудові миру має початися з себе…» – зазначає керівник проекту Сергій Кошель.  

20180313_131144 

Проект “Діалог та побудова довіри заради суспільного єднання в Україні” здійснено ГО “Інститут розвитку та соціальних ініціатив” за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Понад тисяча мешканців Бучанського району отримали правову допомогу від Громадського центру сприяння доступу до правосуддя

Як Шацька громада розвиває туризм спільно з місцевим бізнесом та громадським сектором

Роль Street Child в підтримці локалізації гуманітарної допомоги в Україні

Десять проєктних ідей з відновлення та розвитку Шевченківської громади

Опитування щодо нового курсу YouControl Academy “OSINT для журналістів-розслідувачів”

Перші інсайти тижневого письмового марафону «Детектор життя»