Мистецько-адвокаційна майстерня з прав жіноr (Харків)

Початок: 27.04.2018
Закінчення: 29.04.2018
Адреса: Харків, Україна
Місце: буде повідомлене зареєстрованим учасницям
ГО “Театр для діалогу” E-mail: [email protected]

Завершено

29598349_930572613785999_2373259054732815870_n
Мистецько-адвокаційна майстерня з прав жіноr (Харків)

Громадська організація “Театр для діалогу” запрошує жінок-ВПО та інших жінок, на яких вплинув конфлікт на сході та в Криму, 27-29 квітня творчо осмислити свій досвід, дослідити потреби, знайти коло однодумниць, щоби захищати свої права та побудувати діалог з владою у своїй громаді.

Вже кілька років триває конфлікт, через який більше мільона громадян змінили своє місце проживання. Дехто, можливо, вже відчуває себе місцевою жителькою, та чи всі ваші права дотримуються державою? У безпечному просторі майстерні за допомогою творчих методик ми разом дослідимо гендерний вимір становища жінок, що пережили бойові дії та переселення, і зможемо заявити про актуальні проблеми і потреби через виставу форум-театру. Експертки з питань захисту прав жінок проаналізують разом з групою, які інструменти існують, щоб захистити ваші права, аби ви могли застосувати ці інструменти на практиці саме у ваших місцевих громадах.

Творчо-адвокаційна майстерня відбувається в рамках проекту “Одна з нас”. Цей перший, дослідницький етап для планування подальших адвокаційних дій на місцевому та/або національному рівні у форматі законодавчого театру. 

Ось що про свій досвід кажуть учасниці наших попередніх майстерень:

“Для мене дуже неочікувано участь у постановці дала дуже багато на всіх рівнях: соціальному, особистому, особистому як жінці, як матері, як людині. Ви справді робите дива”, – Олеся Архипова, Макіївка – Івано-Франківськ. 

“Результатом моєї участі у форум-театрі в Сєвєродонецьку стала реєстрація [мною] організації “Культурна фортеця” у місті Щастя. Було страшно, але я помітила, що підтримка приходить завжди, коли вона необхідна”, – Марина Гущина, Щастя. 

“Величезне вам дякую за можливість перетворення себе і світу навколо себе за допомогою форум-театру. Зараз у Павлограді ми створили ініціативну групу матерів-переселенок, піднімаємо свої проблеми в кабінеті міського голови, звертаємося до депутатів. Нам кажуть: а де ви раніше були? А я думаю: раніше ми спали. Доки форум-театр нас не розбудив”, – Світлана Чичирко, Луганськ – Павлоград. 

Участь в майстерні безкоштовна і відкрита для жінок з досвідом внутрішнього переміщення, що проживають у Харківській та Дніпропетровській областях, а також для інших жінок з цього регіону, які на власному досвіді відчули наслідки збройного конфлікту, місцевих активісток, журналісток і представниць влади.
Учасницям з інших міст організаторки відшкодовують вартість проїзду, забезпечують проживання у двомісних номерах та харчування в місті Харків на час проведення заходів.

Для участі заповніть анкету за посиланням до 13 квітня включно.

Ми чекаємо на вас незалежно від вашої етнічності, політичних поглядів, віку, стану здоров’я та інших якостей. Ми також будемо раді бачити мам з дітьми.

Якщо у вас виникнуть запитання, звертайтеся до Іри Харламової, +380663224233.

***

Проект “Одна з нас” реалізовується ГО “Театр для діалогу” за технічної та фінансової підтримки ООН Жінки. Партнери в місті Харків: Центр Гендерної Культури міста Харкова.

Ми працюємо з жінками по всій Україні вже три роки, за цей час нам вдалося представити досвід українських жінок, які відчули на собі збройний конфлікт, не тільки народним депутаткам та Міністрові з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України, але також виконавчій директорці глобального офісу ООН Жінки Фумзіле Мламбо-Нгкуці під час її унікального візиту до України. 

Більше про заходи та діяльність організації ви знайдете на сайті – http://tdd.org.ua/ та сторінці у Facebook.