Краще пізно ніж ніколи: в Уряду є план.

З запізненням на півтора роки, але Уряд все ж затвердив План заходів щодо зміцнення національної єдности, консолідації українського суспільства та підтримки ініціатив громадськости у зазначеній ...

kmu1
Краще пізно ніж ніколи: в Уряду є план.

З запізненням на півтора роки, але Уряд все ж затвердив План заходів щодо зміцнення національної єдности, консолідації українського суспільства та підтримки ініціатив громадськости у зазначеній сфері.

Історія водночас сумна й оптимістична. Ще 01.12.16 Президент України видав Указ №534/2016, яким, зокрема, доручив Кабінету Міністрів України “розробити у тримісячний строк за участю представників державних органів та органів місцевого самоврядування, організацій громадянського суспільства, із залученням провідних вітчизняних вчених і міжнародних експертів та затвердити комплексний план заходів щодо зміцнення національної єдності, консолідації українського суспільства та підтримки ініціатив громадськості у цій сфері”.

Оскільки з тих пір ознак виконання Указу, скажімо так,не спостерігалося, ми вирішили попитати кого треба і, відтак, 16.03.18 звернулися з інформаційними запитами до Адміністрації Президента України та КМ України: то що, мовляв, чи є у вас план? Бо проминуло вже аж ніяк не три місяці.

АП відповіла, що станом на 22-ге березня плану не було:

EPSON MFP image

Аж раптом він з’явився, про що повідомило Міністерство культури:

EPSON MFP image

Тож складається враження, що саме запити з пропозицією поінформувати суспільство про [не]виконання Указу №534 якраз і спонукало урядовців врешті затвердити багатостраждальний план. Як би там не було, але важливо, що тепер він є. А виглядає він так:

EPSON MFP image
EPSON MFP image
EPSON MFP image
EPSON MFP image
EPSON MFP image
EPSON MFP image
EPSON MFP image
EPSON MFP image
EPSON MFP image

А подивитися, хто і як його узгоджував, можна тут:

EPSON MFP image
EPSON MFP image

Отже план є, справа хороша і важлива, залишилося імплементувати, себто виконувати. А зацікавленим громадським організаціям та активістам – моніторити, у чому і зичимо всім успіху.


Останні публікації цього розділу:

Громадська участь: купа цегли чи затишний дім?

Як готувати молодіжні інклюзивні проєкти: чекліст

Як залучати молодь до своїх проєктів та активностей

Проблема 21 травня. Легітимний президент чи стан interregnum*?

Напрями безбар’єрності в молодіжній роботі

Що не є форум-театром або культура поваги до авторських методик