Молодь заходу України вивчала у Тернополі молодіжну політику
Завершилась перша з трьох сесій унікальної освітньої програми “Публічне адміністрування у сфері молодіжної політики” організованої громадською організацією "Освітньо-аналітичний центр розвитку ...
Додано:
taras.koctenko
Завершилась перша з трьох сесій унікальної освітньої програми “Публічне адміністрування у сфері молодіжної політики” організованої громадською організацією “Освітньо-аналітичний центр розвитку громад” спільно з Тернопільським національним економічним університетом за підтримки Програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe, Міністерства молоді та спорту України і Комітету з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму Верховної Ради України.
Протягом чотирьох днів, 20 представників з об’єднаних громад Заходу України навчались соціології, ефективному спілкуванню, етикету, плануванню кар’єри та комунікації. Тренери та викладачі розширювали теоретичні та практичні навички учасників.
Перший день був присвячений комунікації з партнерами, як сформувати ефективну команду навколо себе. Тренер Іван Омелян, Регіональний координатор Реанімаційного пакету реформ, на власному досвіді розповів, як організувати комунікацію та за допомогою гри показав, як це важливо.
Наступного дня говорили про соціологію та психологію в управлінні, Надвиннична Тетяна, доцент кафедри психології та соціальної роботи, вчила визначати психологічний тип молоді для вдалого їх залучення в команду. “Для того щоб працювати з молоддю треба дати їм орієнтири”- наголосила пані Тетяна.
Ребуха Лілія презентувала соціальну психологію, яку роль вона відіграє у залученні до роботи в громаді. Також на прикладі Кирила Богдановича, студента з інклюзивністю, показала як можна включити та заохотити молодь з вразливих груп на партнерських умовах.
Знайомство з субкультурами, їх представниками, особливостями взаємодії з ними в громаді, презентувала Білик Надія, кандидат історичних наук. Її колега, викладач психології та соціальної роботи, Біскуп Віталій розповів про проблеми ейджизму та едальтизму, та як їх уникнути.
Етиці спілкування та етикету навчала Морщакова Олена, доцент кафедри психології та соціальної роботи.
Останній день унікальної програми навчання, учасники планували власну кар’єру та формували імідж керівника з допомогою доцента, кандидата економічних наук Кривокульської Наталії.
Чекаємо з нетерпінням наступної сесії, запланованої на 11 червня, за той час учасники повинні виконати домашні завдання, які вони отримали від тренерів та викладачів.
Автор Ірина Кавун