Екологічна інспекція міста Полтава не здатна проконтролювати хід виконання своїх приписів
Ситуація стосовно неефективного та неякісного благоустрою вулиць та об’єктів міста Полтава вже перейшла всі сторони пристойності. В місті існує велика кількість дільниць, шо продовжують бути ...
Додано:
socium.pl
Ситуація стосовно неефективного та неякісного благоустрою вулиць та об’єктів міста Полтава вже перейшла всі сторони пристойності. В місті існує велика кількість дільниць, шо продовжують бути загрозою для травмування мешканців Полтави, а місцева влада і надалі продовжує «ефективно» працювати за своїми принципами та намагається робити вигляд, що все іде за своїм планом, що в місті працюють «високопрофесійні фахівці» – «справжі професіонали своєї справи».
Інформаційний проект «Підтримай заходи із запобігання травматизму» є таким проектом, в рамках якого полтавцям розповідатимуть про деякі з цих проблем, зазначив Андрій Олєйніков – керівник цього проекту.
Жалюгідні залишки тротуарного покриття, що зображені на фото – це колись був тротуар, який вже багато років має такий «урочистий» вигляд знаходиться за адресою: бульвар Богдана Хмельницького, 5, корпус 2, навпроти супермаркету, яким пересуваються щодня тисячі мешканців Левади, це діти, дорослі, інваліди. Мало того, що там не зручно пересуватись, так ще існує загроза для травматизму, вже було і продовжують бути випадки травмувань на цій дільниці, проте Управління житлово-комуналього господарства міськвиконкому ігнорує наші запити, скарги, сюжети та продовжують далі своїм непрофесіоналізмом та бездіяльністю дискредитувати керівництво міста.
Більше того, до них приєдналась і міська екологічна інспекція, яка написала в тому році припис до місцевих комунальників, потім закрила на все це «очі», тобто «відпрацювали», питання далі буксується у повітрі, вони його не контролюють, а це вже бездіяльність та неналежне виконання своїх посадових обов’язків. Взимку, вони так само «контролювали» свої приписи, коли все місто було в снігу та кризі, продемонстрували свій «професіоналізм», я вже не кажу, як вони вирішують інші екологічні проблеми, про це вже в іншому інформаційному проекті «Екологія та здоров’я людини». Кумедним є той факт, що до цього припису, місцеві комунальники вважали цю дільницю «житловим будинком» та обіцяли в наступному році вирішити питання в разі наявності відповідного фінансування. Лише зусиллями фахівців інформаційного проекту «Підтримай заходи із запобігання травматизму» Групи інформаційних проектів Полтавщини, комунальники вже стали це вважати тротуарним покриттям, але надалі пишуть відписки та не квапляться із ремонтом. Цю дільницю було обрано до проекту завдяки численним проханням мешканців, тим більше, я сам знаю, де ця дорога, і мені самому краще за цим спостерігати.
Так справи не робляться! В рамках інформаційного проекту буде організовано інформування про «титанічну роботу» місцевих комунальних служб навколо тротуару та проінформовано про це полтавцям, щоб люди знали кто і як працює, якщо їхня прес-служба про це не розповідає, то це будемо робити ми, одночасно з цим, в депутатів буде можливість побачити та впізнати свій округ по сюжету та передати «привіт» своїм виборцям, повідомив Андрій Володимирович.