Результати відбору на програму навчання тренерів та коучів Проекту ЄС для розвитку громадянського суспільства
Незабаром відбудеться один з наймасштабніших тренінгів для тренерів та перший тренінг для коучів - представників і представниць громадських організацій України. У березні Проект ЄС для розвитку ...
Додано:
Nastasia
![31298172_2101910640027472_8851245633558806528_n](https://www.prostir.ua/wp-content/uploads/2018/04/31298172_2101910640027472_8851245633558806528_n.png)
Незабаром відбудеться один з наймасштабніших тренінгів для тренерів та перший тренінг для коучів – представників і представниць громадських організацій України.
У березні Проект ЄС для розвитку громадянського суспільства оголосив набір тренерів та коучів. Ми отримали та обробили 1545 заявок з усієї країни.
400 аплікантів були запрошені подати повну форму заявки, а 100 із 400-х були відібрані та запрошені до інтерв’ю.
Враховуючи велику кількість заявок, сповіщені були лише ті кандидати, які пройшли відбір.
У кінці відбору ми оберемо 20 майбутніх тренерів та 20 коучів, які будуть змінювати Україну сьогодні і завтра.
Основними критеріями відбору були:
- відкритість до нових ідей,
- критичне мислення,
- креативність та розуміння громадянського суспільства та неформальної освіти.
Ми вдячні за усі заявки та неймовірну активність.
Проект ЄС для розвитку громадянського суспільства в Україні впроваджується за фінансової підтримки Європейського Союзу. Загальною метою проекту є зміцнення українського громадянського суспільства шляхом посилення ролі організацій громадянського суспільства у реалізації та моніторингу демократичних реформ та всебічному соціально-економічному розвитку в країні.
Команда Проекту ЄС для розвитку громадянського суспільства запрошує слідкувати за можливостями на Фейсбук сторінці www.facebook.com/EUProstir та на сайті www.eu.prostir.ua.