Прагнеш здійснити справжній вплив? Віриш, що робота може бути не лише поштовхом до розвитку, а й інструментом творення змін? Хочеш реалізуватись як лідер та відчувати це?
10 травня о 19:00 запрошуємо на дискусійну зустріч, яка наситить новими підходами та ідеями, відповість на питання та відкриє нові можливості.
У програмі заходу:
1. Як проблеми в освіті впливають на наше сьогодення, і які є шляхи, щоб змінити ситуацію
2. Історія наполегливого впровадження реальних змін учасницею програми “Навчай для України”, яка поділиться своїм лідерським досвідом та розкаже, які можливості вона отримала в міжнародній мережі лідерів Teach For All
3. Історія випускниці університету Ліги Плюща про те, як змінити консалтинг на користь роботи в нелегкій школі Бронксу, і дізнатись, чому щорічно тисячі випускників Гарварду обирають схожий шлях
4. Можливості професійного та особистісного розвитку в програмі “Навчай для Украіни”
Участь у заході безкоштовна! Реєстрація за посиланням
На вказану в реєстраційній анкеті електронну адресу прийде підтвердження вашої участі та деталі про місце проведення.
До зустрічі вже в четвер!