У Рівному відбувся тренінг «Розвиток бізнесу в сучасних умовах та вихід на європейські ринки»
23 травня 2018 р. відбувся тренінг «Розвиток бізнесу в сучасних умовах та вихід на європейські ринки». Захід відбувся за адресою: м. Рівне, вул. Поштова, 2 (2 поверх) у конференц-залі редакції газети ...
Додано:
Воробей Людмила
![33029730_2008867635852748_3190898579073925120_n](https://www.prostir.ua/wp-content/uploads/2018/05/33029730_2008867635852748_3190898579073925120_n.jpg)
23 травня 2018 р. відбувся тренінг «Розвиток бізнесу в сучасних умовах та вихід на європейські ринки». Захід відбувся за адресою: м. Рівне, вул. Поштова, 2 (2 поверх) у конференц-залі редакції газети «7 Днів» з 10:00 до 14:30.
Разом з тренером Русланом Костюкевичем учасники та учасниці дізнались про ключові тенденції розвитку сучасного бізнесу, стратегічне управління бізнесом в динамічному середовищі, бізнес-моделі, що «працюють» в Європейському Союзі, розроблення експортної стратегії та маркетингового плану та побудову системи соціально відповідального та прозорого бізнесу.
Також говорили про:
- Розвиток бізнесу в сучасних умовах.
- Сертифікацію та вивід продукції на ринок Європейського Союзу.
- Ефективні методи збільшення продажів. Європейські моделі ведення бізнесу.
- Ведення бізнесу в Польщі: крок за кроком.
Тренінг здійснювався в рамках “Програми розвитку малого та середнього підприємництва в місті Рівному на 2018-2019 роки” за підтримки Управління економіки міста виконавчого комітету Рівненської міської ради.
Організатор: ГО “Єдність”