Радник з розвитку інфраструктури підтримки МСП
ЗАВЕРШЕНО
Механізм підтримки фахівців для реформ (PRSM) у співпраці з партнерським проектом SMEDO, що фінансується Європейським Союзом до березня 2019 року через проект EU4Business “FORBIZ” та підтримується Міністерством економічного розвитку і торгівлі, шукає кваліфікованих та досвідчених експертів для зайняття вакантних посад в офісі розвитку МСБ (SMEDO).
Офіс розвитку МСБ (SMEDO) є дорадчим органом при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України (МЕРТ), який надаватиме технічну допомогу МЕРТ, зокрема, його «Департаменту з розвитку підприємництва та регуляторної політики» у реалізації Стратегії розвитку підприємництва в Україні 2020 та відповідного Плану дій щодо підтримки МСП.
Діяльність Офісу буде орієнтована на:
– інструменти та механізми підтримки МСП,
– підтримку інституціональної інфраструктури МСП;
– координація та моніторинг політики МСП,
– впровадження та моніторинг Стратегії розвитку та Плану заходів щодо МСП,
– сприяння розвитку малого і середнього бізнесу та підприємництва в цілому,
– консультування та розробка бізнес-послуг та ін.
На початковому етапі SMEDO буде мати 10 співробітників у цілому, розподілених на два підрозділи: (1) Підтримка МСП та підприємництва” та (2) “Впровадження політики МСП”.
Радник з розвитку інфраструктури підтримки МСП відповідатиме за вдосконалення інституційної мережі підтримки МСП та розвиток регіональних, місцевих та галузевих стратегій підтримки МСП у тісній координації з місцевими та регіональними органами влади та під наглядом Міністерства економічного розвитку та торгівлі та проекту FORBIZ. Він/вона також відповідатиме за створення умов для ідентифікації організацій з підтримки бізнесу/членських бізнес-організацій в приватному секторі, що мають відношення до розвитку інституційної мережі МСП, проводитиме аналіз їхніх потреб у навчанні та організовуватиме тренінги для їх співробітників. Він/вона звітує Начальнику відділу впровадження політики щодо МСП.
Вимоги до кандидата:
- вища освіта в галузі державного управління, економіки, менеджменту або дотичної галузі;
– відмінне володіння українською та добре володію англійською та російською мовами; відмінні комп’ютерні навички (MS Office: Excel, Word, Power Point, Outlook);
– мінімум 5 роки професійного досвіду як експерта донорських проектів, та/або в уряді, та/або в міжнародних неурядових організаціях;
– не менше 3 років досвіду розвитку інституційної інфраструктури приватного сектору;
– досвід інституційної співпраці з приватним та державним сектором на регіональному / місцевому рівні;
– досвід оцінювання інституційної спроможності, робота / моніторинг з місцевими / регіональними агентствами розвитку, інкубаторами, бізнес-центрами, інформаційними центрами тощо.
Як подати заявку?
Заявка вважатиметься дійсною, якщо її було направлено до зазначеної кінцевої дати та вона містить всі необхідні документи.
Кожна заявка має складатися з наступних документів (англійською мовою):
– супровідний лист, в якому пояснюється мотивація заявника та вказується, яким може бути особистий внесок заявника до команди SMEDO;
– резюме (CV), бажано не більше трьох сторінок, подані в європейському форматі
Зацікавленим особам пропонується надсилати свої заявки англійською мовою в електронному вигляді до 18:00 (по Києву), 22 червня 2018 року (дата отримання), на наступну адресу електронної пошти: [email protected], зазначивши в заголовку назву позиції, на яку вони претендують.