Тижневий курс з дизайну та написання дієвої аналітики у сфері протидії корупції від Міждисциплінарного науково-освітнього центру протидії корупції в Україні Національного університету «Києво-Могилянська академія» (ACREC). Дедлайн – 1 липня 2018 року.
Навчальна програма інтенсиву побудована на практичних кейсах та концентрованій теорії, необхідній для виконання практичних завдань під час навчання.
Засвоївши теорію та міждисциплінарні методи дослідження корупції, учасники інтенсиву спробують втілити знання на практиці – під час аналізу наукової літератури та підготовки дієвого аналітичного тексту у сфері антикорупційної політики.
Інтенсив заохочує учасників до дискусії та розробки власних тем аналітичних статей, policy papers, есе, наукових досліджень, магістерських та докторських робіт.
Де: Національний університет «Києво-Могилянська академія», м. Київ, Україна
Коли: 6 – 10 серпня 2018 року
Під час інтенсиву учасники дізнаються, як:
1. Розробити дизайн власного наукового дослідження, аналітичної статті, магістерської роботи, дисертації та ін. у сфері протидії корупції;
2. Підготувати та презентувати прикладне дослідження у формі дієвого аналітичного документу у галузі державної політики – policy paper;
3. Знаходити сильні та слабкі сторони окремих наукових підходів та методів; конструктивно критикувати теорії та методи, а також сприймати критику і відповідати на неї.
Для кого інтенсив
Міждисциплінарний літній інтенсив буде корисним для:
- аналітиків;
- представників антикорупційних органів та громадських організацій, які займаються аналізом впливу політики або прикладними дослідженнями у сфері корупції;
- журналістів;
- помічників народних депутатів;
- студентів старших курсів та аспірантів, які планують досліджувати корупцію.
У результати учасники:
Впевнено оперуватимуть теоріями та сучасними методами дослідження корупції, ефективно працюватимуть з науковою літературою та покращать здібності написання аналітичних текстів.
Для участі у конкурсному відборі необхідно до 23:59 1 липня 2018 року заповнити Аплікаційну форму, а також надіслати на [email protected]:
- Резюме;
- Мотиваційний лист (300-500 слів) або відео (тривалість: до 3 хв., MPEG-4). У разі необхідності з кандидатом може бути проведена телефонна співбесіда;
- Сертифікат про успішне завершення онлайн курсу на Платформі Prometheus ”Дослідження корупції: Як це працює?” (*за наявності).
Більше інформації за посиланням.