Семінар: «ЄС як на долоні – як Угода про Асоціацію може працювати на Вас»

Початок: 25.01.2016 о 08:00
Закінчення: 28.01.2016 о 17:00
Адреса: Україна
Місце: уточнюється

Завершено

ЄС
Семінар: «ЄС як на долоні – як Угода про Асоціацію може працювати на Вас»

Проект «Громадська школа дієвих практик ЄС» організовується Інститутом Європейської Політики (Берлін, Німеччина), Поліським фондом міжнародних та регіональних досліджень (Чернігів, Україна) та Одеською обласною організацією ВГО «Комітет Виборців України» (Одеса, Україна) за підтримки Федерального Закордонного Офісу Німеччини.

Мета проекту – сприяти зміцненню потенціалу українських організацій громадянського суспільства в контексті реалізації Угоди про Асоціацію між Європейським Союзом та Україною (в т.ч. розбудови Поглибленої та Всеохоплюючої Зони Вільної Торгівлі) для надання змоги зацікавленим учасникам проекту впливати на процеси в даній сфері.

В рамках проекту планується відібрати 25 представників неурядових громадських організацій з 8 областей України (Вінницької, Черкаської, Кіровоградської, Дніпропетровської, Запорізької, Херсонської, Миколаївської, Одеської). Вони візьмуть участь у трьох семінарах, присвячених реалізації Угоди про Асоціацію між Європейським Союзом та Україною / Поглибленої та Всеохоплюючої Зони Вільної Торгівлі (УА/ПВЗВТ) та спрямованих на посилення спроможності організацій-учасників у наступних напрямках:

– зміст та наслідки впровадження УА/ПВЗВТ;
– інструменти моніторингу та впливу на процес реалізації УА/ПВЗВТ;
– мережування та посилення інституційної спроможності;
– менеджмент комунікацій з громадськістю («Public Communication Management»);
– фандрейзінг та ознайомлення з «Європейським інструментом сусідства» («European Neighbourhood Instrument»);
– розробка стратегії моніторингу та проектних ідей для підвищення ефективності/контролю/прозорості процесу реалізації УА/ПВЗВТ в Україні.

Семінари будуть проведені у м. Одеса за наступним орієнтовним планом-графіком:

Перший семінар: «ЄС як на долоні – як Угода про Асоціацію може працювати на Вас». Період проведення: 09 – 12 листопада 2015 року. Теми семінару:

– правда про Угоду про Асоціацію ЄС з Україною: міфи і факти про поточні процеси і завдання у майбутньому;
– Асоціація з ЄС: ключові терміни та інструменти;
– введення та короткий огляд Угоди про Асоціацію;
– основи ПВЗВТ для ОГС України;
– підготовка ОГС до їх ключової участі у процесі впровадження УА.

Другий та третій семінари будуть проведені у періоди 07 – 10 грудня 2015 року та 25 – 28 січня 2016 року.

Вимоги до учасників:
- До участі у проекті допускаються особи віком від 18 років.
- Заявники мають бути зацікавлені та володіти інформацією у сфері імплементації Угоди про Асоціацію між Європейським Союзом та Україною / Поглибленої та Всеохоплюючої Зони Вільної Торгівлі (УА/ПВЗВТ). Досвід моніторингу процесів в даній сфері вітається.
- Заявники мають володіти базовим рівнем знання англійської мови (мінімум: здатність читати та розуміти тексти, викладені англійською мовою).
- Заявник має бути членом організації громадянського суспільства, що зареєстрована в одній із перелічених областей України: Вінницькій, Черкаській, Кіровоградській, Дніпропетровській, Запорізькій, Херсонській, Миколаївській, Одеській (для підтвердження цього до заявки має бути додано свідоцтво про реєстрацію організації громадянського суспільства, яку учасник представлятиме у проекті).

Для участі у відборі до проекту потрібно подати заяву за формою, що наведена за посиланням.

Відібрані учасники автоматично будуть запрошені до участі у першому семінарі проекту, що відбудеться у м. Одеса з 09 по 12 листопада 2015 року.

Заявки на участь у проекті приймаються до 27 жовтня 2015 року.

Результати відбору будуть повідомлені до 29 жовтня 2015 року.

Контактна інформація:
Одеська обласна організація Всеукраїнської громадської організації «Комітет виборців України»; 65023, м. Одеса, а/с 209; тел. +38 048 716 40 18;[email protected]

Контактна особа:
керівник аналітичного департаменту Одеської обласної організації ВГО «Комітет виборців України» – Анастасія Матвієнко, тел.: +38 097 356 58 35, e-mail: [email protected]