Заява речника щодо місцевих виборів в Україні

Після торішніх президентських і парламентських виборів, місцеві вибори в Україні, що відбулися у неділю, стали ще одним важливим кроком у консолідації демократичного управління країни. Як ідеться у ...

вибори
Заява речника щодо місцевих виборів в Україні

Після торішніх президентських і парламентських виборів, місцеві вибори в Україні, що відбулися у неділю, стали ще одним важливим кроком у консолідації демократичного управління країни.

Як ідеться у попередньому звіті ОБСЄ/БДІПЛ, вибори були конкурентними, у цілому добре організованими, і кампанія загалом засвідчила шану демократичному процесу. Однак потрібні додаткові зусилля, аби зміцнити цілісність і суспільну довіру до виборчого процесу.

Спостерігачі наголосили, що вибори відбулися у проблемному політичному, економічному, гуманітарному і безпековому середовищі; воно характеризується незаконною анексією Кримського півострова Російською Федерацією і тимчасовим контролем частин територій Донецької і Луганської областей незаконними збройними угрупуваннями. Це унеможливило голосування у цих районах для понад 5 мільйонів виборців.

З безпекових причин проведення виборів на деяких територіях Донецької і Луганської областей, що контролюються українською владою, було неможливим. Окрім того, вибори не було проведено у Маріуполі, Красноармійську і Сватовому. Пріоритетом має стати проведення виборів у цих містах, аби гарантувати, що громадяни також можуть скористатися своїми виборчими правами.

FOR FURTHER INFORMATION:

Maja Kocijancic +32 (0)498 984 425 – +32 (0)2 298 65 70[email protected] -@MajaEUspox

Catherine Ray +32 (0)498 96 99 21+32 (0)2 296 99 21[email protected]-@CatherineEUspox

Adam Kaznowski: +32 (0)460 768! 088 – +32 (0) 2 29 89359 – [email protected]

Anca Paduraru +32 (0)498 966 430 – +32 (0)2 29 66430 – [email protected]


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

«Сексуальність: асексуальність, моногамія, поліаморія»: новий випуск просвітницького подкасту від «Феміністичної майстерні»

Медіаграмотність — це свобода: в Україні запустили комунікаційну кампанію з протидії дезінформації

Свобода слова і відповідальність: чи потрібні правила соцмережам?

Родичі бранців Кремля розповіли експертам Crimea Global про злочини РФ проти цивільних українців

«Як трагедія Голодомору резонує в сучасній війні»: науковці обговорили історію, пам’ять та виклики сьогодення

В Україні триває Європейський тиждень тестування на ВІЛ та вірусні гепатити: як потурбуватися про своє здоров’я