«Не можна заморожувати конфлікт, потрібно його закінчувати, але з Перемогою!» – американський волонтер

Сьогодні відбулася прес-конференція з американським волонтером Едом Скібіскі, який є засновником благодійної ФБ групи «1 млн осіб у світі підтримують боротьбу за свободу в Україні» ...

Ед Скібіскі
«Не можна заморожувати конфлікт, потрібно його закінчувати, але з Перемогою!» – американський волонтер

Сьогодні відбулася прес-конференція з американським волонтером Едом Скібіскі, який є засновником благодійної ФБ групи «1 млн осіб у світі підтримують боротьбу за свободу в Україні» (1,000,000 People Around the World in Support of Ukraine’s Fight for Freedom). Він брав участь і організовував близько 6 маршів у США в підтримку України, що потребувало значних зусиль і коштів, оскільки в Вашингтоні організувати таку подію значно складніше, ніж в нас. Також були акції протести проти виступу російських музикантів (Співакова та інших).

До України сьогодні приїздив з двома цілями – удочерити двох дівчаток з Одеси та донести думку українцям, особливо тим, хто відчуває себе покинутими, що вони не самотні в боротьбі з російською агресією.

Представники різних громадських об’єднань мали можливість поспілкуватися з Едом та задати свої питання. Діяльність спільноти «1,000,000…» спрямована на об’єднання та комунікацію людей у ​​різних країнах для підтримки України. Звісно, основний склад групи в ФБ – Америка, Канада, Україна та Австралія. На питання про діяльність в штатах тих, хто підтримує російську сторону, Ед відповів, що таких небагато і їх зазвичай важко віднести до вищих шарів суспільства, хоча один американський конгресмен з Каліфорнії, що насправді сповідує комуністичну ідеологію й не підтримує Україну, декілька місяців тому виступив з промовою про те, що Америка не повинна допомагати Україні з постачанням зброї, особливо бійці полку «АЗОВ» не повинні її отримати в знак своїх «нацистських переконань», більше того, посприяв поширенню даної інформації по більшості медіа та ЗМІ.

Ед Скібіскі зауважив, що правильно висвітлити події в Західному світі є дуже важливим аспектом, оскільки через мовний бар’єр, недостатню інформативність виникають проблеми розуміння ситуації, як з одного боку, так і іншого. Прикладом наводить ту саму триденну акцію з приводу висвітлення трагедії Голодомору в штатах. У центрі Вашингтона збираються відкрити пам’ятник, на який протягом 40 років збирали гроші. Церемонія, бенкет, концерт – все це американські активісти готові організувати, щоб вшанувати пам’ять про страшні події, які згубили велику частку українського народу. Також марші, що відбуваються в Україні неабияк надихають американці. Ед Скібіскі кинув ідею організувати при нагоді одночасно таку ходу, вони готові допомагати та долучатися до спільної боротьби за звільнення України від поневолювача. Також американський активіст  постійно контактує з тими, хто готовий надавати матеріальну допомогу для різних аспектів волонтерської діяльності в Україні.

Ед Скібіскі

Ми всі розуміємо, що сьогодні на нас випробовують новий рівень гібридної війни, яка включає в себе не тільки фізичне нищення нашого народу, захоплення території, а й, перш за все, ведення інформаційної блокади. Висвітлення подій, будь-яка діяльність, спрямована на те, щоб проблема вийшла далеко за межі сусідніх країн має неабияку важливість, тим паче, коли нам першими пропонують допомогу й поряд стають до боротьби з ворогом.

АвторАнна Прокошева


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

«Сексуальність: асексуальність, моногамія, поліаморія»: новий випуск просвітницького подкасту від «Феміністичної майстерні»

Медіаграмотність — це свобода: в Україні запустили комунікаційну кампанію з протидії дезінформації

Свобода слова і відповідальність: чи потрібні правила соцмережам?

Родичі бранців Кремля розповіли експертам Crimea Global про злочини РФ проти цивільних українців

«Як трагедія Голодомору резонує в сучасній війні»: науковці обговорили історію, пам’ять та виклики сьогодення

В Україні триває Європейський тиждень тестування на ВІЛ та вірусні гепатити: як потурбуватися про своє здоров’я

  • kievjoy

    Pity no English or do they think English speakers don’t care.