ГО «Сіті Лаб»
Форма реєстрації: Громадська організація
Напрямки діяльності:
Види діяльності:
Населений пункт: Полтава
Адреса:
Телефони: +38 (068) 889-85-60, +38 (066) 713-70-29
E-Mail: [email protected]
Керівник організації, посада: Дмитро Козиренко, голова Ради координаторів
Місія організації
CityLab – громадська платформа, яка об’єднує ініціативних людей технічних, соціальних та творчих професій, що цікавляться питаннями, пов’язаними із функціонуванням та розвитком міст.
Історія CityLab бере початок у травні 2014 року. Тоді шість молодих архітекторів об’єдналися, щоб попрацювати над проектом реновації Полтавського Петровського кадетського корпусу – історичної будівлі, частини унікального архітектурного ансамблю в самому центрі Полтави, яка перебуває в занедбаному, аварійному стані. Після закінчення роботи вони вирішили не зупинятися на досягнутому, і створили громадську ініціативу під назвою CityLab, яка б продовжила займатися проблемами міста.
Із часом до CityLab стали долучатися небайдужі люди різних професій та захоплень, які так чи інакше цікавляться питаннями, пов’язаними із функціонуванням та розвитком міст. Це дозволило ініціативі перерости у дещо більше, що ми назвали “платформою” – відкритим об’єднанням людей. Наприкінці жовтня 2014 року CityLab отримала статус громадської організації.
До цього часу йде активний процес залучення нових людей, налагодження зв’язків, побудова планів, пошук спонсорів, а головне, реалізація поставленої мети: сприяти сталому розвитку Полтави та інших українських міст.
Ми впевнені, цього можна домогтися лише спільними зусиллями громади, влади, бізнесу та професіоналів. Тому ми прагнемо створити площину для результативної взаємодії різних груп населення, налагодити механізми для ефективної міждисциплінарної роботи експертів.
Ми переконані, що цього не досягти без активних, ініціативних, освічених та обізнаних жителів міста. Саме з цієї причини ми проводимо публічні лекції, семінари, воркшопи. Розповсюджуємо та популяризуємо прогресивні ідеї у сфері урбаністики, соціально-культурного життя, сучасних технологій та освіти. Пропагандуємо ідею, що якісне міське середовище критично необхідне для роботи, відпочинку, творчості, комунікації, а якість життя у місті прямим чином залежить від його просторової та соціальної організації.
Нарешті, ми розуміємо, що необхідною умовою виконання мети є втілення власних ініціатив і планів. Тому ми розробляємо проектні рішення, шукаємо експертів та небайдужих людей, розмовляємо із бізнесом та владою, домовляємось із місцевими чиновниками стосовно реалізації конкретних проектів. Нам імпонують висока ініціативність та прагнення до саморозвитку. Нас об’єднує любов до власного міста.
Ми готові поборотися за право на комфортне місто.