«Громадське радіо» представляє нове щоденне ток-шоу

Вчора, 1 листопада 2015 року, “Громадське радіо”  запустило два нових денних ток-шоу. Назви для програм ще мають визначити самі слухачі у соцмережах. Двогоднинні російськомовні ток-шоу знайомлять з ...

na donbass pershyj vypusk
«Громадське радіо» представляє нове щоденне ток-шоу

Вчора, 1 листопада 2015 року, “Громадське радіо”  запустило два нових денних ток-шоу. Назви для програм ще мають визначити самі слухачі у соцмережах. Двогоднинні російськомовні ток-шоу знайомлять з найактуальнішими подіями на Донеччині та Луганщині, а також адресовані усім, хто хоче знати більше про ситуацію на Донбасі.

“У нашій новій передачі ми разом із фахівцями будемо обговорювати головні теми, які сколихнули схід України. Ми будемо шукати відповіді на нагальні питання, аналізувати події і намагатимемося спрогнозувати їх наслідки на основі ексклюзивних коментарів жителів регіонів, вимушених переселенців та експертів. Крім того, ми тестуємо різні варіанти назви програми, тому всі охочі можуть висловити свої ідеї. Ми відкриті до всіх пропозицій наших слухачів”, – повідомив Андрій Куликов, голова правління «Громадського радіо».

У першому випуску ведучі разом із гостем Миколою Козирєвим, переселенцем з Луганська і правозахисником, обговорили інформаційну політику України на Донбасі. Олег Саакян, переселенець з Донецька і політолог, прокоментував ситуацію із затриманням українського бізнесмена, голови партії «Укроп» Геннадія Корбана. Микола Волинко, лідер Незалежної профспілки гірників Донбасу, оцінив становище шахтарів на непідконтрольних уряду України територіях.

Програми виходять в ефір двічі на день, о 12.05 та о 17:05. Поки що вони доступні слухачам у Києві на частоті 70,4 УКХ і на сайті hromadskeradio.org, а  в другій половині листопада будуть також транслюватися на дев’яти частотах у Донецькій і Луганській областях.

Слухайте. Думайте.

Контактна інформація:

Вероніка Гуменюк, прес-служба ГО “Громадське радіо”

[email protected]


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Як відбудовуються Макарівська і Великодимерська громади після окупації: прозорість і виклики

Понад півсотні нових вакансій у громадському секторі

Виклики, тенденції та вектори розвитку системи охорони здоровʼя в Україні: сьома хвиля дослідження «Барометр»

Як мрія, помножена на підтримку, творить дива

Завдяки скринінгу 37 людей дізналися про ТБ і розпочали лікування: результати проєкту «Тобі слід знати про туберкульоз»

GIZ запускає трирічну програму підтримки «STEP IN 2 EU / EU4Business» для підсилення українського бізнесу на шляху до ЄС