Відкрито реєстрацію на ІІІ Міжнародний Форум практиків партиципації

Початок: 26.10.2018 о 09:30
Закінчення: 27.10.2018 о 16:00
Адреса: вул. Северинівська, 118А, Ірпінь, Київська, Україна
Місце: Конференц-хол «Ірпінь»
Фундація ПАУСІ
Телефон: +38 044-425-92-58
E-mail: [email protected]

Завершено

Київ
Відкрито реєстрацію на ІІІ Міжнародний Форум практиків партиципації

Фундація ПАУСІ запрошує авторів проектів, представників органів місцевого самоврядування та громадські організації на ІІІ Міжнародний Форум практиків партиципації “Між цінностями та процедурами: підтримка та трансформація громадського бюджету”, який відбудеться 26-27 жовтня 2018 р.

Історія партиципаторного бюджетування в Україні, Грузії та Молдові розпочалася з 2015 року, а у Польщі – із 2011 року. Автори проектів, представники влади, громадських організацій, мешканці вчаться взаємодіяти та будувати нові зв’язки, реалізується все більше ініціатив з поліпшення життєвого простору та вирішення локальних проблем.

Бюджет участі все частіше розглядається, як платформа посилення соціальної згуртованості, реалізації принципів інклюзивності та доступності у громадах. З 2016 року в Україні проводяться міжнародні Форуми, які допомагають шукати відповіді на спільні виклики та розвивати багатонаціональну спільноту практиків партиципації.

  • Перший форум практиків партиципаторного бюджету “Коли містом керують мешканці”,  http://www.pauci.org/news/159
  • Другий форум практиків партиципації “Громадські бюджети від А до Я”, http://pbtime.tilda.ws/

Завдання Форуму:

  • обмінятися кращими практиками, обговорити виклики та поділитися баченням щодо трансформації громадського бюджету;
  • розробити місцеві, національні та міжнародні спільні ініціативи з метою підтримки та розвитку громадського бюджету.

Формат Форуму:

Відкритий простір (Open Space Technology) — методологія проведення зборів, конференцій, стратегічних сесій, громадських обговорень, що починається без заздалегідь визначеного порядку денного і передбачає створення порядку денного учасниками в процесі заходу на засадах самоорганізації. Технологія відкритого простору передбачає такі етапи:вступ фасилітатора, що розкриває правила проведення обговорення;створення порядку денного учасниками;обговорення питань, внесених до порядку денного;презентації підсумків обговорень.Кожен учасник відкритого простору матиме можливість заявити будь-яку тему для спільного обговорення та опрацювання в рамках більшої теми “Підтримка та трансформація процесу громадського бюджету”. Фасилітаторами Відкритого простору виступають фахівці Open Space Works Cooperative та Мережі фасилітаторів діалогів.

Учасники Форуму:

Автори проектів, громадські активісти, посадовці, експерти з України, Грузії, Молдови, Білорусі, Польщі, Німеччини; представники фундацій, які підтримують розвиток партиципаторного бюджетування.

Участь у Форумі:

До участі у Форумі запрошені представник громад, які є партнерами організаторів, також частина учасників буде запрошена шляхом відкритого конкурсу, для участі у якому необхідно зареєструватися до 8 жовтня (включно) за посиланням: https://goo.gl/qtKJBB. Про результати конкурсу буде повідомлено 10 жовтня 2018 року електронною поштою. Організатори покривають витрати, що пов’язані з проживанням та харчуванням учасників (учасники із м.Києва проживанням не забезпечуються), транспортні витрати учасникам відкритого конкурсу не відшкодовуються. Поселення учасників передбачається у 1/2/3-місних номерах.

Додаткову інформацію щодо участі у Форумі можна отримати за адресою [email protected], або звертатися до Романа Нікітенка, Фундація ПАУСІ, за телефоном +38 044-425-92-58.

Місце проведення:

Конференц-хол «Ірпінь», м. Ірпінь, вул. Северинівська, 118А 

https://conferencehall.com.ua/

Як доїхати?

  • Маршрутка № 392 від ст. м. Академмістечко (м. Академмістечко – Ірпінь). Маршрутки ходять кожні 10 – 15 хвилин. Зупинка – 8-лінія.
  • Маршрутка № 395 від ст. м. Оболонь (м. Оболонь – Ірпінь). Маршрутки ходять кожні 15 – 20 хвилин. Зупинка – 8-лінія.

Партнери Форуму:

  • Ірпінська міська рада;
  • Фундація польсько-української співпраці ПАУСІ;
  • Проект міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС);
  • Фонд міжнародної солідарності (Solidarity Fund PL);
  • Проект «Підтримка територіальних громад України у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб», що є однією з ініціатив інфраструктурної програми для України та виконуються німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, що діє за дорученням Уряду Німеччини;
  • Проект «Інтегрований розвиток міст в Україні», що виконується німецькою урядовою компанією «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH»;
  • Open Space Works Cooperative.

Програма Форуму доступна за посиланням: https://goo.gl/rwkQa6