У Лубнах встановили пам’ятну лавку та висадили дерева на честь 10 річчя гуманітарної програми допомоги жертвам нацизму

 Акції на честь 10 річчя програми німецького Фонду "Пам'ять. Відповідальність. Майбутнє." «Місце зустрічі: діалог» відбулися в 24 містах України. Доєдналося до акції, під час якої  встановили ...

Додано:
tviisvit

DSC_7543
У Лубнах встановили пам’ятну лавку та висадили дерева на честь 10 річчя гуманітарної програми допомоги жертвам нацизму

 Акції на честь 10 річчя програми німецького Фонду “Пам’ять. Відповідальність. Майбутнє.” «Місце зустрічі: діалог» відбулися в 24 містах України. Доєдналося до акції, під час якої  встановили пам’ятну лавку та посадили дерева в місцевій парковій зоні і Лубни. Організатори говорять, що вже 4 – й рік поспіль успішно реалізують заходи гуманітарної програми на Лубенщині. Сама програма покликана допомагати людям, що пережили страждання націонал – соціалізму.

Допомогли облаштувати комфортну зону для відпочинку багато небайдужих лубенців. Аби підготувати місце для встановлення лавки, силами учнів та вчителів Лубенської загальноосвітньої школи №7 ім. В. Роїк та працівників Лубенської центральної районної бібліотеки ім. В.Малика провели толоку, прибрали територію. За кошти фонду закупили садженці. Особливі слова вдячності організатори висловили директору Фірми “Авторембуд” С.І.Хорошковатому, за посильну допомогу в проведенні робіт по встановленню лавки, а також Лубенській міській раді та міському голові О.П. Грицаєнку за сприяння в організації заходу. Активно долучилися до заходу і інші громадські організації, зокрема «Спілка жінок – трудівниць «За майбутнє дітей України» та її керівник Раїса Кошель. Сприяв заходам і територіальний центр соціального обслуговування виконавчого комітету Лубенської міської ради. Представники муніципалітету взяли участь у заході.

Під час самої акції, волонтери  загону «Милосердя» Лубенського медичного училища разом з учасниками проекту – людьми старшого віку посадили дерева.

DSC_7535Організатор акції Олександр Чепур вручив подяки учасникам проекту і акції, відмітивши, що тільки спільними зусиллями вдається ефективно змінювати місто на краще та допомагати особам, які постраждали за часів Другої світової війни.

Завершилась подія дружнім чаюванням та спілкуванням у колі однодумців. В майбутньому облаштоване місце планують перетворити на простір для культурного відпочинку для людей старшого віку та всіх охочих містян чи гостей міста.

 

Довідково: Німецький Фонд „Пам’ять, Відповідальність, Майбутнє“ (www.stiftung-evz.de) є сумісною ініціативою держави, суспільства і приватного бізнесу. Задача фонду збереження пам’яті про злочини націонал-соціалізму та виконання проектів, спрямованих на укріплення взаєморозуміння між народами. Фонд підтримує міжнародні проекти у сфері критичного розгляду історії, захист демократії и прав людини, гуманітарних заходів  для жертв націонал-соціалізму. Адмініструє проекти в Україні  Всеукраїнська благодійна організація „Турбота про літніх в Україні”, що  є неприбутковою організацією, та побудована на принципах самоі взаємодопомоги людей похилого віку на засадах волонтерства.


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Абетка саморегуляції 6.0: завершено перший блок курсу з підтримки психічного здоров’я

Зміни розпочинаються з тебе: як на локальному рівні впливати на глобальні процеси. Досвід БУР

Обговорили співпрацю влади та неурядового сектору у сфері відновлення громад та регіону

Яка вона — українська ідентичність? Відкриті читання «Живої бібліотеки» — на DOCUSPACE

Літня Українська Миротворча Школа 2024

Для українців у Польщі запустили онлайн-курси з вивчення польської: як приєднатися до навчання