Підприємництво: нові можливості для жінок у містечку Хорол на Полтавщині
Про нові можливості з підвищення професійного потенціалу для реалізації жіночого підприємництва.11 жовтня 2018 року на зустрічі партнерів проекту з питань розвитку жіночого підприємництва в місті ...
Додано:
Nina Kuzmenko
Про нові можливості з підвищення професійного потенціалу для реалізації жіночого підприємництва.
11 жовтня 2018 року на зустрічі партнерів проекту з питань розвитку жіночого підприємництва в місті Хорол обговорювали шляхи реалізації гендерної ініціативи в рамках проекту ПРОМІС для сприяння участі жінок в місцевому економічному розвитку на тему: «Розвиток жіночого підприємництва в невеликому місті: ідеї та практики». У приміщенні Хорольської міської ради зібрались жінки-підприємниці, представники виконавчого апарату міської ради, місцеві депутатати, працівники КП «Комунсервіс» та громадський актив міста.
Представник організатора – генеральний директор Регіонального фонду підтримки підприємництва по Полтавській області Ніна Кузьменко показала присутнім презентацію кейсів успішних реалізованих за підтримки РФПП проектів у містечках районного підпорядкування Полтавської області. Вона розповіла про особливості ведення бізнесу у малих містах. Підприємці знаходяться в нерівних умовах порівняно з колегами з крупних міст, адже ніша для розвитку невелика, а купівельна спроможність у населення нижча. Немалу роль відіграє і психологічний фактор: у жителів провінційних містечок часто спостерігається невпевненість у свої силах. Тому, окрім всього, під час занять увагу звертатимуть на психологію, проводитимуть відповідні тренінги, поширюватиметься інформація з питань поточних інноваційних тенденцій у жіночому підприємництві.
Найцікавішим етапом тематичних обговорень було проведення в інтерактивній формі SWOT-аналізу для розвитку підприємницької діяльності в умовах міста Хорол. Ніна Кузьменко розповіла, що даний метод широко застосовується у процесі стратегічного планування, пов’язаних з його здійсненням. Робоча група, яка була розподілена на чотири частини, виявила чимало сильних сторін і можливостей для реалізації жіночого підприємництва у місті.
По завершенню зустрічі створено робочу групу проекту з питань розвитку підприємництва у м. Хорол, до якої увійшли присутні на заході жінки-підприємці. Запрошуємо долучитися до участі у заходах в рамках гендерної ініціативи всіх бажаючих без вікових чи будь-яких інших обмежень, яких цікавить тема розвитку жіночого підприємництва.
Що ми пропонуємо:
- розширення прав та можливостей жінок у бізнесі;
- підвищення компетенції, працевлаштування;
- результати (методи, заходи і семінари) для підвищення конкурентоспроможності жінок на ринку праці;
- об’єднання компетенції (навичок, знань і установок) в налагодженні партнерських відносин;
- розвиток професійного потенціалу (знань, здібностей і відносин) для жінок підприємниць;
- підвищення розуміння соціальних, психологічних і економічних характеристик у сфері інновацій;
- ресурси і рекомендації для подальшого розвитку:
Додаткова інформація щодо участі в заходах проекту за телефоном (0532) 603-077 , а також в онлайн-режимі на сторінці РФПП у Facebook: https://www.facebook.com/poltava.rfpp/
Публікацію підготовлено в рамках реалізації гендерної ініціативи «Розвиток жіночого підприємництва в невеликому місті: ідеї та практики». Реалізація ініціативи стала можлива за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади, яке підтримала спільну діяльність Асоціації міст України (АМУ) та проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС), який в Україні впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ). Публікація є виключно думкою авторів та не обов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті www.pleddg.org.ua.