Презентовано Довідник, який допоможе працювати з молоддю в громадах

За результатами унікального освітнього проекту “Публічне адміністрування у сфері молодіжної політики” у Тернополі презентували “Довідник для роботи з молоддю в громадах”.“Публічне адміністрування у ...

презентація
Презентовано Довідник, який допоможе працювати з молоддю в громадах

За результатами унікального освітнього проекту “Публічне адміністрування у сфері молодіжної політики” у Тернополі презентували “Довідник для роботи з молоддю в громадах”.

1111

“Публічне адміністрування у сфері молодіжної політики” – унікальний освітній проект з підготовки фахівців, які працюють з молоддю. Освітня програма була побудована таким чином, що 50% дисциплін викладались класичним, академічним методом, а 50% у якості тренінгів та зустрічей з відомими людьми.3333

У Довіднику тренери та викладачі, які були залучені до проекту, поділились своїми знаннями на теми, які стосуються роботи з молоддю в громадах. Довідник стане в нагоді як молодіжним лідерам, так і працівникам органів місцевого самоврядування, які працюють з молоддю.

Та ситуація, яка є зараз з молодіжною політикою в ОТГ скоріше нагадує підприємство з підготовки фахівців для закордонного ринку. І це чи не найбільша проблема. Навчальна програма “Публічне адміністрування у сфері молодіжної політики” від Центру Розвитку Громад дає розуміння того, як зробити так,  щоб молодь бачила б своє майбутнє в громаді. А найголовніше вчить, як не просто працювати з молоддю, а як працювати з нею системно. З власного досвіду скажу, що хоча я вже не один рік працюю з молоддю – програма відкрила для мене чимало нових інструментів. Окрім того потрібно віддати належне організаторам за відбір учасників, адже це унікальні люди котрі за час навчання стали єдиною командою.”- коментує Юрій Устимчук, член ГО “ВМР “Національний Альянс” Цуманська ОТГ,  Волинська обл. “Розробка стратегії розвитку молодіжної політики, яка відбувається протягом програми дає розуміння того, на які проблеми потрібно звертати першочергово та як зробити так щоб молодь бачила б своє майбутнє в громаді. Попереду ще трішки роботи і вже невдовзі стратегія над якою я працював буде представлена депутатам громади для голосування.” – додає Юрій.

Головною метою проекту було надати керівництву та працівникам структурних підрозділів, які відповідають за реалізацію молодіжної політики в громадах, а також молодіжним активістам, комплексні знання та навики, які допоможуть їм ефективно працювати з молоддю своїх громад у вигляді освітньої програми підвищення кваліфікації.

Молодь України повинна мати рівні можливості для розвитку та самореалізації, незалежно де вона проживає – у Києві, Тернополі, Вишнівці чи Великих Дедеркалах. Саме цю думку я доносив членам жюрі, коли обирали Молодіжна столиця України 2018.  Саме ця ідея рухала нашою Командою Освітньо-аналітичний центр розвитку громад коли ми готували проект Публічне адміністрування у сфері молодіжної політики спільно з Тернопільський національний економічний університет, Міністерство Молоді та Спорту Украіни та Комітетом ВРУ з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму. Проект був підтриманий ULEAD з Європою / ULEAD with Europe та реалізований нами. Спільними зусиллями ми апробували нову, #унікальну програму з підготовки фахівців, які працюють з молоддю і для молоді в громадах. Додатковим бонусом став Довідник, у якому зібрані матеріали науковців та тренерів, які були залучені до навчальної програми, а також відгуки самих #унікальних учасників.” – коментує Максим Черкашин, автор проекту та керівник ГО “Освітньо-аналітичний центр розвитку громад”.

Загалом, протягом трьох сесій, які складалися з 200 академічних годин, учасники отримали комплексні знання, що допоможуть їм сформувати та реалізувати молодіжну політику у своїх громадах. Фінальною роботою програми стало дослідження на тему “Стратегія розвитку молоді моєї громади”.

Щоб отримати електронну версію Довідника, будь ласка, надішліть листа на мейл [email protected] і ми вам вишлемо електронний варіант.

2222


Тематика публікації:            

Останні публікації цього розділу:

У ліцеї на Сумщині з’явилася модернізована система вентиляції, що забезпечує комфортні умови для навчання

В Україні представили унікальний посібник для молодіжних центрів

Козелецька громада пише стратегію розвитку за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

Планування розвитку територіальної громади

У Чорнобаївській громаді на Херсонщині буде реалізовано 4 проєкти, запропоновані мешканцями

Новий безоплатний курс про терапевтичне письмо від Ірени Карпи