У Києві стартував Громадський бюджет-4

7 лютого розпочинається ГБ-4. На Ваші ідеї, як покращити місто, виділено 160 мільйонів гривень.Подавайте проекти на сайті ГБ https://gb.kyivcity.gov.ua до 6-го березня. Проекти, які найбільше ...

51421361_815785755441704_8429459448291917824_o
У Києві стартував Громадський бюджет-4

7 лютого розпочинається ГБ-4. На Ваші ідеї, як покращити місто, виділено 160 мільйонів гривень.

Подавайте проекти на сайті ГБ https://gb.kyivcity.gov.ua до 6-го березня. Проекти, які найбільше підтримують кияни шляхом е-голосування з 15 травня по 6 червня, будуть реалізовані Містом під контролем команд та громадськості у 2020 році.

Вартість проекту: від 50 тис. до 3 млн грн. Відсоток обов’язкового резерву в кошторисі проектів – 20 %. Рейтинг проектів-переможців буде визначатися згідно кращого співвідношення – кількість голосів до вартості проекту.

Рекомендуємо уважно ознайомитись з Положенням про Громадський бюджетПараметрами та проконсультуватись у пунктах супроводу.

Долучайтесь до команд проектів на сайті ГБ, об’єднуйтеся в спільноти та спілкуйтеся з активістами  ГБ-руху в ФБ-групі СПІЛЬНО. Для учасників ГБ-4 буде організовано Школу ГБ на базі Київського Палацу Дітей та Юнацтва. Запис для участі в Школі – за лінком.

Також, з 7 по 21 лютого триває подача заявок, а з 1 по 20 березня е-голосування на конкурс Громадської бюджетної комісії. ГБК складатиметься з представників 21 ГО, завдання яких прописано в Статті 6.  ГБК: порядок формування складу, повноваження, порядок організації роботи.

Якщо ви не знаєте як подати проект – перегляньте інструкції. Для вас також працює служба підтримки – (044) 366-80-12, ел. адреса: [email protected]

Долучайтеся до флешмобу в соціальних мережах і закликайте подавати проекти на ГБ-4. Відповідна картинка у доданих файлах.

Зробимо Київ кращим СПІЛЬНО!

 

Джерело: Міська робоча група з питань Громадського бюджету.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

«Сексуальність: асексуальність, моногамія, поліаморія»: новий випуск просвітницького подкасту від «Феміністичної майстерні»

Медіаграмотність — це свобода: в Україні запустили комунікаційну кампанію з протидії дезінформації

Свобода слова і відповідальність: чи потрібні правила соцмережам?

Родичі бранців Кремля розповіли експертам Crimea Global про злочини РФ проти цивільних українців

«Як трагедія Голодомору резонує в сучасній війні»: науковці обговорили історію, пам’ять та виклики сьогодення

В Україні триває Європейський тиждень тестування на ВІЛ та вірусні гепатити: як потурбуватися про своє здоров’я