Концепції грантових проектів від бізнес-асоціацій
ЗАВЕРШЕНО
Діяльність з покращення ефективності та прозорості ділового бізнес-клімату
Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ)
Річний програмний запит (РПЗ)-2019-002
МОДИФІКАЦІЯ
Дата випуску: 25 березня 2019 р.
Шановний Заявнику!
Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ), яка реалізується компанією «Кімонікс Інтернешнл Інк.», приймає концепції грантових проектів від організацій, що здійснюють діяльність з підтримки розвитку підприємництва, а саме: бізнес-асоціацій, аналітичних центрів, фондів та центрів розвитку підприємництва тощо, на реалізацію заходів з підвищення ефективності та прозорості регулювання діяльності приватних підприємств, а також підвищення прозорості та активізації участі приватних підприємств у державних закупівлях.
Державні установи, в тому числі організації, що отримують бюджетне фінансування та квазідержавні організації, визначені в ADS 302.3.3, не мають права на отримання грантів у рамках цього РПЗ. Ці організації включають, але не обмежуються, організаціями, які отримують фінансування від уряду на регулярній основі, та/або контрольний пакет акцій в яких належить уряду.
Діяльність в рамках цього РПЗ повинна зменшити неефективність, що негативно впливає на приватні підприємства, а також стримує формування бізнес-стартапів та зростання приватних підприємств, крім того повинна підвищити рівень прозорості врядування місцевих органів влади, а також прозорість державних закупівель з метою заохочення більшої участі в них приватних підприємств.
Гранти надаватимуться і впроваджуватимуться відповідно до правил USAID та Уряду США, що регулюють гранти за контрактами, та внутрішніх процедур управління грантами Програми КЕУ.
Процес подання заявок складатиметься з двох етапів:
Етап 1: заявники подають концепцію грантового проекту та бюджет грантового проекту за формою, наданою у Додатку A. Концепція грантового проекту буде розглянута незалежним комітетом з грантового відбору. Тільки найбільш життєздатні концепції будуть відібрані для участі в Етапі 2.
Етап 2: заявники, обрані за результатами Етапу 1, подають повну заявку згідно з вказівками Програми КЕУ. Заявники повинні довести свою прийнятність відповідно до критеріїв, що детально описані в Розділі III. Заявники пройдуть експертизу/оцінку, що буде проводитись Програмою перед наданням гранту, а відібраним кандидатам буде надана технічна підтримка, рекомендована Програмою.
Всі запитання щодо цього річного програмного запиту, будь ласка, надсилайте на електронну адресу: [email protected]. Програма КЕУ допомагатиме заявникам зрозуміти процедуру подання заявок в режимі електронного листування.
Цей річний програмний запит разом з формою концепції грантового проекту у форматі Word, можна знайти за наступним посиланням: https://drive.google.com/open?id=1cC7oYSgyV4bpd7m24H-qFlCYuWPl2Djj.
Співробітники Програми та Кімонікс не можуть вимагати, а заявникам заборонено пропонувати будь-які гроші, гонорар, комісію, кредит, подарунок, подяку, цінні речі або компенсацію за отримання переваг або за неналежне прихильне ставлення у процесі надання грантів в рамках цього річного програмного запиту. Про будь-які неналежні вимоги просимо повідомляти Керівника Програми або на електронну адресу: [email protected].
Документи необхідні для подання заявки:
Етап 1: заявник повинен надати наступні документи. Заявки будуть розглядатися в міру їх надходження.
- Додаток A. Форма концепції грантового проекту;
- свідоцтво про державну реєстрацію або витяг/виписка з Єдиного державного реєстру (ЄДР) юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.
Етап 2: Необхідні форми/документи будуть надіслані заявникам, які успішно пройшли Етап 1. Вони включають, але не обмежуються, нижченаведеними Додатками. Нижченаведені заяви й засвідчення не вимагаються для проходження Етапу 1; вони наведені у цьому документі довідково.
Додаток B1. Мінімально необхідні засвідчення для Етапу 2:
- заява юридичної особи про відсутність заборгованості з податків або відсутність кримінальних проваджень проти неї (AAPD 14-03);
Додаток B2. Мінімально необхідні засвідчення для Етапу 2:
- заява щодо заборони надання федеральної допомоги суб’єктам, які потребують укладення певних внутрішніх договорів про конфіденційність (травень 2017 р.).