Новий конкурс партнерів проекту «Активні Громадяни»
ЗАВЕРШЕНО
«Активні громадяни» – програма Британської Ради для молоді у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку.
Британська Рада оголошує відкритий конкурс партнерів програми на 2019-2020 роки та запрошує громадські організації, молодіжні центри та заклади вищої освіти до участі.
Проект передбачає проведення у 2019-2020 роках тренінгів із програми «Активні Громадяни» у громадах, семінарів для фасилітаторів (представники партнерських організацій, які проводять тренування активних громадян) партнерських організацій, участь найкращих фасилітаторів у міжнародних семінарах з підвищення кваліфікації, здійснення національних та міжнародних навчальних візитів активних громадян до інших країн-учасниць проекту.
Дізнайтеся більше про програму «Активні Громадяни» тут.
Стати партнером можна, заповнивши анкету за посиланням:
- Останній термін прийому заявок — 30 квітня 2019 р, 23:59.
Результати відбору партнерів будуть оприлюднені протягом двох тижнів після дедлайну.
Потенційні партнери проекту мають надати для роботи в проекті принаймні двох фасилітаторів, для яких Британська Рада проведе 03 – 07 червня 2019 року у м.Київ національний семінар для фасилітаторів проекту «Активні громадяни». У подальшому партнер повинен надавати підтримку фасилітаторам у проведенні локальних тренінгів за програмою «Активні Громадяни». Інформація про наступні сесії семінару буде надана відібраним партнерам.
Результатом тренінгів в локальних громадах повинні бути проекти соціальної дії направленні на покращення життя громади. Ці проекти повинні координуватися та підтримуватися партнером
Британська Рада здійснюватиме часткове фінансування обраних проектів. Їхнім пріоритетним напрямком є сприяння міжкультурному діалогу в межах країни, побудова відносин між людьми на засадах рівності та рівних можливостей, поваги до різноманіття, розвиток громад та соціальну активність.
Критерії прийнятності
Для участі у конкурсі потенційних партнерів проекту «Активні Громадяни» в 2018-2019 рр. організації повинні відповідати наступним критеріям:
- Бути зареєстрованим відповідно до українського законодавства та здійснювати свою діяльність в Україні; заявки від фізичних осіб не прийматимуться.
- Відсутність конфлікту інтересів у випадку участі в проекті в якості одержувача гранту;
- Бути в стані гарантувати участь координатора проекту та двох фасилітаторів;
- Бути в стані виділяти зі свого боку робочий час власних співробітників, надавати приміщення, тощо для забезпечення ефективної реалізації проекту, а також проводити моніторинг, оцінку та звітування в рамках проекту;
- Прийняття вимог щодо прав інтелектуальної власності та інших політик Британської Ради викладених в угоді про партнерство, що знаходиться нижче.
Крім того, заявки повинні бути:
- отримані у встановлений термін;
- повністю заповнені.
У разі виникнення запитань, просимо звертатися за електронною адресою: [email protected]