Як формувався антикорупційний механізм в Україні після революції Гідності? Чи відповідає він чинному законодавству? Яких успіхів у цьому напрямку досягла Україна, а в чому зазнала поразки? Про все це та більше розповість Олександр Лємєнов у рамках відкритої лекції у Києві, яку організовує Школа права УКУ за підтримки Програми USAID «Нове правосуддя».
Усі охочі мають можливість безкоштовно відвідати лекцію «Формування антикорупційного механізму в Україні у 2014-2019 рр. в світлі верховенства права» за умови реєстрації за посиланням
http://bit.ly/RoLLS1104. Захід відбудеться 11 квітня о 18:30 у Правовому клубі PRAVOKATOR (м. Київ, вул. Дмитрівська, 80).
Трансляцію лекції можна буде переглянути на Facebook-сторінці Школи права УКУ.
Олександр Лємєнов – юрист та експерт у сфері антикорупційної політики, модерує роботу антикорупційної групи Реанімаційного пакету реформ, а також спеціалізується на висвітленні проблем корупції та правових аспектах взаємодії держави з бізнесом. Є засновником StateWatch. Має юридичну освіту. Раніше працював молодшим юристом у великих агропромислових компаніях та центральним аналітиком проекту «ЧЕСНО».
Відкрита лекція «Формування антикорупційного механізму в Україні у 2014-2019 рр. в світлі верховенства права» відбудеться у рамках проекту UCU Rule of Law Lecture Series, який реалізовує Школа права УКУ. Цей захід став можливим завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Нове правосуддя».
Довідка
UCU Rule of Law Lecture Series – це серія лекцій від провідних американських, європейських та українських правників, присвячена актуальним викликам і проблемам у галузі забезпечення верховенства права, правосуддя та справедливості. Проект «Підвищення обізнаності правничої спільноти України щодо сучасних викликів верховенства права через організацію та проведення серії юридичних лекцій Українського католицького університету «Правовладдя» реалізовує Центр верховенства права Школи права УКУ за підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) у рамках Програми «Нове правосуддя» у співпраці з Асоціацією правників України та мережею правових клубів PRAVOKATOR.
Інформаційний партнер проекту – Юридична газета.