ПРООН Консультант/ фахівець з питань розробки технічного завдання для інтерактивної інформаційної платформи

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
solomiya

вакансія проон
ПРООН Консультант/ фахівець з питань розробки технічного завдання для інтерактивної інформаційної платформи

Під час Саміту ООН зі сталого розвитку, що відбувся у вересні 2015 року, 193 країни-члени ООН прийняли Порядок денний у сфері сталого розвитку до 2030 року, що включає 17 Цілей сталого розвитку (ЦСР) і конкретні показники розвитку. Порядок денний зобов’язує всі країни співпрацювати для просування сталого й інклюзивного соціально-економічного зростання та захисту довкілля для майбутніх поколінь, зокрема жінок, дітей і молоді.

У вересні 2017 року Міністерство економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ) представило Національну доповідь «Цілі сталого розвитку: Україна». Ця доповідь містить аналіз багатостороннього процесу – реалізованого за підтримки агентств ООН в Україні за участі представників міністерств, урядових і міжнародних організацій, бізнес-спільноти, національних експертів, громадських організацій і громадянського суспільства – адаптації 17 глобальних Цілей сталого розвитку до українських умов. У доповіді також представлено 86 національних цілей розвитку та 172 індикатори для моніторингу.

 До того ж, з метою актуалізації проблематики в ширшому полі та втілення Порядку денного 2030 на рівні країни і підтримки процесу досягнення Цілей сталого розвитку (ЦСР) у 2018 році МЕРТ створило міжвідомчу робочу групу для координації процесу розробки спільного бачення для Цілей сталого розвитку в Україні, визначаючи актуальні завдання та показники для України по кожній цілі та забезпечуючи скоординовану діяльність для досягнення 17 ЦСР.

 У контексті підтримки ЦСР у 2018 році розпочато Програму з адаптації та прискорення досягнення Цілей сталого розвитку в Україні, ПРООН запустила оцінку базових показників ЦСР на регіональному рівні. Метою цього аналітичного дослідження є розробка єдиної методології для вимірювання поступу в досягненні ЦСР на регіональному рівні, а також оцінка ЦСР за регіонами України порівняно з базовим періодом (2015 рік).

 Проте необхідна подальша підтримка, що включає ведення методологічної роботи, розробку стандартів, визначення механізмів для збору та перевірки національних даних і підтримку бази даних ЦСР. 16 грудня 2018 року міжвідомча робоча група (МРГ) представила своє бачення на інтерактивній інформаційній онлайн-платформі (вебсайту) ЦСР «Партнерство для досягнення ЦСР» як наступний крок на шляху посилення спроможності збору даних по ЦСР та їх презентації для планування на основі фактичних даних/вироблення політики.

ОСНОВНІ ЦІЛІ ЗАВДАННЯ

Консультант допомагатиме в розробці детальної технічної концепції (технічного завдання) для розробки та запуску інтерактивної інформаційної платформи «Партнерство для досягнення ЦСР» під керівництвом і безпосередньою координацією з боку керівника Відділу розвитку бізнесу та інновацій ПРООН та в тісній співпраці з командою Відділу розвитку бізнесу та інновацій ПРООН, агентствами ООН, Міністерством економічного розвитку і торгівлі України, Державною службою статистики України (ДССУ) та іншими урядовими й неурядовими партнерами.

Головні цілі завдання такі:

  1. Запуск роботи з описання як виглядатиме платформа, колективне обговорення та комунікація з усіма зацікавленими сторонами для збору даних по ЦСР і подальше формування концепції інтерактивної платформи;
  2. Збір всіх даних та інформації по ЦСР які входитимуть у платформу та планування механізмів роботи інтерактивної платформи з усіма зацікавленими сторонами;
  3. Детальне технічне завдання інтерактивної інформаційної платформи, що включатиме всі моніторингові та статистичні дані по ЦСР, інструменти для координації роботи зацікавлених сторін та іншу актуальну інформацію щодо досягнення ЦСР в Україні національними та місцевими партнерами.

Тривалість завдання: до 30 робочих днів         

НЕОБХІДНІ НАВИКИ ТА ДОСВІД          

Вища освіта; мінімум 5 років досвіду в сфері веб-адміністрування, вебсайт розробки, розробки інтерактивних сайтів та/або ІТ-підтримки;

  • Щонайменше 3 рекомендації на подібні попередні проекти;
  • Глибоке розуміння актуалізації в широкому полі питань і втілення Порядку денного 2030 та Цілей Сталого Розвитку (ЦСР), зокрема їх значення для розвитку України;
  • Глибоке знання моніторингу та генерування даних ЦСР, розуміння статистичної інформації;
  • Попередній досвід роботи з національними та місцевими органами влади або в подібних проектах;
  • Попередній досвід роботи з концептуванням чи плануванням інтерактивних платформ чи вебсайтів;
  • Підтвердження досвіду роботи з мовами програмування PHP та JavaScript або базами даних MySQL, Google Maps API або OpenStreetMaps.

Додаткові компетенції:

  • Попередній досвід роботи в сфері розвитку є перевагою;
  • Здатність працювати самостійно, в умовах мінімального контролю;
  • Хороші навики міжособистісного спілкування та комунікаційні навики;
  • Бездоганний рівень володіння письмовою та усною українською/російською мовами, робочий рівень англійської мови.

 

ДОКУМЕНТИ, ЩО НЕОБХІДНО НАДАТИ ПІД ЧАС ПОДАЧІ ЗАЯВКИ 

Резюме, що містить інформацію про попередній досвід роботи в подібних проектах/завданнях і контактні дані для рекомендацій;

Фінансова пропозиція.

Більше інформації за посиланням: https://jobs.undp.org/cj_view_job.cfm?cur_job_id=84671


Останні публікації цього розділу:

Ментор/ка підліткових курсів з 3D-моделювання та робототехніки (Кропивницький)

Регіональний/а координатор/ка у Сумській, Запорізькій та Миколаївській областях

Адміністративний/а асистент/ка

Бухгалтер/ка

Експерт/ка з розробки комунікаційної стратегії

Офіс менеджер/ка