Student Action: програма розвитку лідерських компетенцій студентів
ЗАВЕРШЕНО
Британська Рада в Україні оголошує набір студентів для участі у двомодульній програмі розвитку лідерських компетенцій. Програма Student Action допоможе учасникам зміцнити власні лідерські навички у реалізації соціальних ініціатив та освоїти інструменти впливу на якість вищої освіти у своєму університеті. Заявки на участь приймаються до 05 травня 2019 року.
Однією з передумов реалізації реформи вищої освіти в Україні є розвиток лідерського потенціалу студентів та здобуття ними навичок зі створення ініціатив, спрямованих на підвищення ефективності та якості навчального процесу в університетах.
У Великій Британії студенти відіграють важливу роль в організації освітнього процесу. Їхня участь та вплив на покращення освіти та захисту прав студентів надзвичайно цінується. Враховуючи найкращі практики британської системи вищої освіти, Британська Рада в Україні сприяє розбудові студентського самоврядування та розвитку студентів-лідерів в Україні.
Програма розроблена Михайлом Винницьким (керівником Секретаріату Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, викладачем НУ «Києво-Могилянська Академія», Львівської бізнес-школи УКУ та радником Міністра освіти і науки України).
Тренерами програми стануть:
- Тимур Демчук, керівник корпоративних програм KMBS, викладач політології у креативній академії «Майбутні», співзасновник KMA gift shop, KMArt Yard/Space, член президії Асоціації випускників НаУКМА.
- Ірина Демчук, фандрейзер/менеджер з міжнародної підтримки та член проектних офісів у державних реформах, має досвід роботи у сферах в eHealth, централізовані закупівлі, медичні закупівлі України.
- Андрій Рождественський, виконавчий директор «Центру лідерства УКУ», викладач Львівської бізнес-школи УКУ.
- Тетяна Харченко, фандрейзерка UA:Суспільне, Восток-СОС та реформи екстреної медицини.
- Представники студентського самоврядування Нортумбрійського університету (Велика Британія).
Учасники програми дідзнаються про:
- роль студентів в забезпеченні якості вищої освіти;
- інструменти впливу на якість освіти в університетах;
- особливості ведення діалогу та співпраці студентів з адміністрацією закладу вищої освіти;
- роль органів студентського самоврядування і студентських організацій;
- успішний досвід реалізації соціальних ініціатив в Україні та Великій Британії.
Навчальна програма складатиметься із двох модулів:
- 21-22 червня 2019 року – м.Київ
- 5-6 липня 2019 року – м. Львів
Участь у двох модулях програми обов’язкова.
Он-лайн заявки на участь приймаються до 05 травня 2019 року (до 23:59) за лінком . До участі запрошуються особи віком від 18 років. Зареєструватись можна індивідуально або командою з двох-трьох осіб з одного закладу вищої освіти. Для реєстації необхідно підготувати есе на тему «Ініціатива, яку я хочу впровадити в моєму університеті: чому і як», обсягом до двох сторінок А4. Результати відбору будуть повідомлені на вказані у заявці контактні електроні адреси не пізніше 24 травня 2019 року.
Британська Рада забезпечує проживання у двомісних номерах і харчування учасників протягом програми та компенсує транспортні витрати учасникам з інших міст. У разі виникнення запитань, просимо звертатися за електронною адресою UA_IHE@britishcouncil.org.ua , вказавши «Student Action» у темі електронного листа.
Британська Рада – міжнародна організація Сполученого Королівства, мета якої полягає у поглибленні культурних зв’язків та освітніх можливостей. Ми сприяємо дружньому діалогу та кращому порозумінню між людьми у Великій Британії та в інших країнах. Ми робимо це за допомогою позитивного внеску у Велику Британію та країни, з якими співпрацюємо, – змінюючи життя, створюючи можливості, налагоджуючи зв’язки та довіру. Ми працюємо в більш ніж 100 країнах світу у сферах мистецтва та культури, англійської мови, освіти та громадянського суспільства. Минулого року ми взаємодіяли з понад 75 мільйонами людей та охопили 758 мільйонів людей онлайн, трансляціями та публікаціями. З 1934 року ми є британською благодійною організацією, діяльність якої регулюється Королівською хартією і державними органами Великої Британії. http://www.britishcouncil.org.ua