Громади шести областей навчатимуться ефективній участі у місцевому самоврядуванні

У квітні стартував проект зі зміцнення спроможності Мережі хабів громадянського суспільства, який навчатиме громади ефективно впливати на розвиток місцевого самоврядування. Проект спрямований на ...

Додано:
Rcentre 2.0

proekt-kyiw
Громади шести областей навчатимуться ефективній участі у місцевому самоврядуванні

У квітні стартував проект зі зміцнення спроможності Мережі хабів громадянського суспільства, який навчатиме громади ефективно впливати на розвиток місцевого самоврядування. Проект спрямований на сприяння активному залученню громадян до участі в процесі прийняття важливих для розвитку громади рішень.

Проект передбачає серію навчальних та освітніх заходів, адвокаційні та інформаційні кампанії в регіонах, розвиток вже існуючої мережі громадських організацій та допомогу у створенні нових осередків. Впродовж наступних 10 місяців в рамках проекту будуть проведені заходи для громад ЗакарпатськоїПолтавськоїВінницькоїВолинськоїДонецької та Київської областей.

“В своїй роботі в рамках Мережі хабів ми стикнулися з тим, що громади часто не мають достатньої інформації та необхідних навичок для відстоювання своїх інтересів та реалізації власного потенціалу. Місцева влада може банально “забути” про інтереси громади, розробляючи важливі для неї заходи та програми. Саме тому виникла ідея з проектом, який надаcть громадам ефективні інструменти захисту власних інтересів та участі у місцевій владі”, – зазначила Вікторія Золотухіна, керівник проекту.

Виконавцями проекту є ГО “Громадський холдинг “ГРУПА ВПЛИВУ”, БО “БФ” Центр громадський ініціатив” (м. Перечин), ГО “Точка доступу” (м. Краматорськ), ГО “Інститут аналітики та адвокації ” (м. Полтава), Вінницька обласна правозахисна організація “Джерело надії”, ОМ ГО “Волинський інститут права” (м. Луцьк).

Ініціатива виконується за підтримки проекту Програми розвитку ООН в Україні«Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні», який фінансується Міністерством закордонних справ Данії.


Тематика публікації:             

Останні публікації цього розділу:

Лебединський педколедж пережив руйнування війни, був відновлений — але не оновлений

У двох громадах Миколаївщини успішно реалізують Плани відновлення і розвитку, що мають зелену складову

В Кіптівській громаді на Чернігівщині завершилось публічне обговорення проєкту Статуту громади

Чи можна виключити засновників громадської організації з ЄДР: пояснення від експертів

Як громади долають виклики в межах ініціативи «REPAIR Ukraine»

Як громадський контроль впливає на ефективність публічних закупівель?