УІНП розширить свою діяльність на Півдні України

Минулого року учасники тренінгів, які проводилися на Херсонщині Центром близькосхідних досліджень за методикою Української Миротворчої Школи, виступили з пропозицією створення регіонального ...

20190709_162836_rmedited
УІНП розширить свою діяльність на Півдні України

Минулого року учасники тренінгів, які проводилися на Херсонщині Центром близькосхідних досліджень за методикою Української Миротворчої Школи, виступили з пропозицією створення регіонального представництва Українського інституту національної пам’яти з центром у Херсоні чи Запоріжжі. На думку активістів та учасників експертного обговорення, це мало б позитивне значення для формування історичної пам’яти у південному регіоні, посилення національної ідентичности та, у підсумку, мінімізації конфліктного потенціалу.

За підсумками обговорень нами було надіслано до Кабінету Міністрів України відповідне звернення.

Приємно повідомити, що, згідно з отриманим листом УІНП, на додаток до п’яти міжрегіональних територіальних відділів Інституту, у Херсоні розміститься окремий офіс головного спеціаліста цієї установи, з компетенцією щодо Херсонської, Миколаївської, Одеської областей та АР Крим.

img20190709_12300930

Вітаємо це рішення, зі впевненістю, що процес декомунізації, провідником якої є УІНП, невдовзі пошириться і на український Крим.

Проект “Попередження конфліктів у Південній Україні” здійснюється Центром близькосхідних досліджень (AMES) за підтримки National Endowment for Democracy.

 

logo1

logo

 

 

 

 

 


Тематика публікації:             

Останні публікації цього розділу:

Понад тисяча мешканців Бучанського району отримали правову допомогу від Громадського центру сприяння доступу до правосуддя

Як Шацька громада розвиває туризм спільно з місцевим бізнесом та громадським сектором

Роль Street Child в підтримці локалізації гуманітарної допомоги в Україні

Десять проєктних ідей з відновлення та розвитку Шевченківської громади

Опитування щодо нового курсу YouControl Academy “OSINT для журналістів-розслідувачів”

Перші інсайти тижневого письмового марафону «Детектор життя»