Нарощування соціального ресурсу місцевого співтовариства на Полтавщині
«Мости співпраці і розвитку місцевих громад» під такою назвою стартував проект, а саме 23 серпня 2019 року відбулась координаційна зустріч у форматі Нетворкінг (Networking) в рамках ділової ...
Додано:
Nina Kuzmenko
«Мости співпраці і розвитку місцевих громад» під такою назвою стартував проект, а саме 23 серпня 2019 року відбулась координаційна зустріч у форматі Нетворкінг (Networking) в рамках ділової програми Національного Сорочинського ярмарку селище Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області.
Організатором заходу є ГО «Спілка жінок Полтавщини» в партнерстві з Регіональним фондом підтримки підприємництва по Полтавській області , ГО «Полтавський бізнес інкубатор».
Нетворкінг відбувся в рамках Комплексної програми комунікацій влади з громадськістю та розвитку інформаційної сфери в Полтавській області на 2016-2020 роки, як переможець конкурсу проекту інститутів громадянського суспільства.
Підчас зустрічі відбулося спілкування із підприємцями територіальних громад, громадськими активістами, науковцями, представниками місцевого самоврядування міста Миргорода. Ознайомилися із досягненнями щодо впровадження енергоефективних технологій, кращих практик громадських ініціатив у вирішенні місцевих проблем, розвитку малого та середнього підприємництва.
Зміцнення потенціалу громад шляхом створення можливостей розвитку соціального підприємництва, широкого співробітництва формування партнерства на рівні громад для підвищення рівня привабливості проживання в сільській місцевості. Прикметно, що в місті Миргород вже реалізовується Стратегія сталого розвитку субрегіону до 2028 року на основі договору про співробітництво громад.
Своїми думками поділився Вﹸячеслав Рой голова Всеукраїнської Профспілки працівників недержавного сектору економіки, 7 червня 2019 року Вﹸячеслава Роя обрано Головою Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна ЄС. Представники профспілок беруть участь у роботі Кабінету Міністрів України, урядових комітетів і комітетів Верховної Ради України. Це дає можливість реально брати участь у процесах формування й реалізації соціально-економічної політики держави, розробленні законодавчих і інших нормативних актів, впливу на ухвалення рішень з позиції інтересів найманих робітників. «Таким чином, можна констатувати, що соціальний діалог розвиваєтья» – зазначив Вﹸячеслав Рой.
Підчас зустрічі обговорювали питання щодо можливості й перспективи соціального партнерства на прикладі компанії агропромислового холдингу «Астарта-Київ», створенні фонду соціальних проектів повідомила головний фахівець з корпоративного партнерства Наталія Левонтівцева , а також запровадження стратегічно виваженого підходу щодо залучення донорських коштів через гранти, пошук партнерів, підвищення рівня соціальної інформованості населення та авторитету людей, які беруть активну участь у вирішенні місцевих проблем.
Координатор проекту Ніна Кузьменко ознайомила учасників із прикладом соціального підприємництва через партнерство інтересів громади, підприємницьких кіл та органів місцевого самоврядування
Ця зустріч – перший крок до участі в проектних заходах, що дає можливість молоді почати творчий пошук можливостей для підприємницької діяльності та соціальної згуртованості населення.
Інтервﹸю з Ніною Кузьменко тут.