Конкурс на підвищення кваліфікації громадського спостерігача у Чехії
ЗАВЕРШЕНО
Оголошуємо конкурс на підвищення кваліфікації громадського спостерігача!
Інститут CEELI (Чехія) організовує навчальний семінар 15-17 лютого 2016 року для українських волонтерів з метою удосконалення методик моніторингу та у більш повній мірі використовувати його результати в Україні за допомогою міжнародного досвіду.
Відкрито для таких учасників: Активних членів групи громадського спостереження “ОЗОН”, а також зацікавлених осіб із досвідом громадського контролю над поліцією, судами та місцевою владою.
Конкурсна комісія протягом двох тижнів обиратиме громадських спостерігачів «ОЗОН», які здійснили найбільше спостережень або внесли вагомий вклад у розвиток ініціативи. А також відбиратиме досвідчених волонтерів, які планують співпрацю з «ОЗОН».
до 12 грудня 2016 року заповнити заявку. Такі строки необхідні через складнощі роботи та завантаженість консульств та Інституту CEELI у новорічні свята.
Семінари Інститут CEELI безкоштовні для відібраних учасників. Витрати, логістика, проживання, харчування, добові та витрати по страхуванню будуть покриті організаторами. На семінарі буде забезпечено синхронний переклад російська/англійська мови.
Відбір учасників здійснюватимуть Центр Громадянських Свобод та інститут CEELI відповідно до мотивації та досвіду аплікантів у здійсненні громадського контролю.
За додатковою інформацією звертатися до Валерії Рибак, координаторки напрямку громадського спостереження «ОЗОН» Центру Громадянських Свобод, 050 411 20 57, [email protected]
Про Iнститут CEELI: Інститут CEELI є незалежною, неприбутковою, міжнародною організацією, яка займається переважно юридичною освітою та тренінгами зі штаб-квартирою в Празі, Чехія. Програми Інституту на сьогодні включають тренінги та семінари для суддів, адвокатів, журналістів та представників громадянського суспільства в Центральній і Східній Європі, пост-радянських країнах, Тунісі і Бірмі.www.ceeliinstitute.org
Група громадського спостереження «ОЗОН»: Група громадського спостереження «ОЗОН» є добровільним об’єднанням активних громадян – передусім, громадських активістів, юристів, журналістів, які усвідомлюють важливість якісного громадського контролю за державними органами, а також за ключовими процесами, які відбуваються на лінії зіткнення суспільства та держави або людини та держави, зокрема, під час мирних зібрань та судових процесів. За результатами спостережень «ОЗОНівці» оприлюднюють висновки та рекомендації. Детальнішу інформацію можна отримати у соціальних мережах www.facebook.com/OZON.monitoring та на сайті організації-засновниці, Центр Громадянських Свобод http://ccl.org.ua/activities/hr/ozon/