ВПО: правдивий storytelling
Це збірка історій, які не залишать байдужими. Це живі розповіді про втрачений дім, непрості моменти життя, про те, що ніколи не забудеться, а згадувати завжди буде боляче. Ми хочемо, аби ці ...
Додано:
Громадський Простір
Це збірка історій, які не залишать байдужими. Це живі розповіді про втрачений дім, непрості моменти життя, про те, що ніколи не забудеться, а згадувати завжди буде боляче.
Ми хочемо, аби ці історії почуло якомога більше України – зокрема, історію журналістки з Луганщини, яка переїхала на Закарпаття; історії студентів та викладачів Донецького національного університету в екзилі, які приїхавши лише з прапором Університету, за рік у Вінниці повністю відновили навчальний процес, матеріально-технічну базу, встигають писати і видавати свої книжки; донецького громадського діяча, спортсмена і підприємця з інвалідністю, який не зважаючи на свій ще не облаштований побут, вже запускає в Одесі проект Інва-Таксі; шахіста з Макіївки, який після поранення під Донецьком, заробляє в Києві грою (навчанням) в шахи; активісток, правозахисників з Донбасу та Криму, які опинились по один бік разом з тими, кому самі й допомагають, свідомо взявши на себе рух системного напрямку допомоги ВПО, по суті, замінюючи державні служби; молодих дівчат з Донецька, які на свій вік уже мають фах, досвід навчання/життя за кордоном – а головне прогресивне бачення того, як і куди має рухатись Україна, представни(ць)ків бізнесу з Луганська, які звикли покладатися лише на свої сили, тому швидше прийняли ситуацію; письменниці з Луганська, якій криза надала упевненості і вона після переїзду вже друкує 2 книгу – історій із Заходу на Схід, герої яких розмірковують, рефлексують, проживають непрості емоції, суголосні сьогоднішнім подіям та думкам тисяч українців.
Історії з Макіївки, Луганська, Донецька, Ясинуватої, Старобільська, Криму – отримують своє продовження в Києві, Вінниці, Бердянську, Херсоні, Львові, Одесі, Харкові, Мукачевому, Краматорську. Нехай вони супроводжуються успіхом і дружністю довкола.
Збірка підготовлена на базі проведених інтерв`ю – в межах інформаційної кампанії «ВПО: правдивий storytelling на Громадському Просторі», яка проводилася ГО «Інформаційно-аналітичний центр «Громадський простір» в рамках проекту «Сприяння плюралізму та діалогу в українському суспільстві», що реалізується Фондом Східна Європа за підтримки ChildFund Deutschland e.V. та Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччини.