Екстремальні погодні явища останніх років створюють дискомфорт мешканцям міст. Через аномальну спеку, перебувати на відкритих просторах в місті стає небезпечно. Зливові дощі, під час яких випадає місячна норма опадів, руйнують інфраструктуру міста та та створюють ризики підтоплення. А посуха в решту днів місяця загрожує зеленим насадженням. Ріст середньої та максимальної температур влітку знижує водність рік, що прямо пов’язано з водопостачанням міст. Адаптація до цих змін потребує знань та ресурсів. З чого почати?
Для відповіді на це питання, Українська Кліматична Мережа, спільно з ГО Голос Природи організовують навчання про адаптацію міст до зміни клімату. Захід буде корисним для органів місцевого самоврядування, які стикаються негативними наслідками змін клімату та місцевих активістів, які шукають співпраці з місцевою владою в темі адаптації.
Місце проведення: Київ, креативний простір Chasopys Eduspace, вул. Велика Васильківська, 30
Дата заходу: 7 листопада. Початок о 9:30
Умови участі: відібраним учасникам відшкодовуємо проїзд. Семінар безкоштовний.
В програмі семінару:
- Семен Поломаний, засновник проектної групи Zemlia, розповість про оцінку ризиків від змін клімату, реконструкцію міської інфраструктури та пілотні проекти, реалізовані групою.
- Ілля Єременко, голова Української кліматичної мережі розповість про організацію місцевого консультаційного процесу для залучення зацікавлених сторін до розробки плану заходів з адаптації.
- Євген Колішевський, директор організації“Голос Природи”, розповість про досвід Кам’янського з організації розробки плану заходів з адаптації громади до змін клімату.
- Представники Кам’янської міської ради поділяться досвідом планування та реалізації заходів з адаптації міського середовища до змін клімату.
Для участі у семінарі зареєструйтеся за посиланням: https://bit.ly/30XTEog до 21 жовтня.
УВАГА !Кількість місць обмежена, відібраних учасників та учасниць ми повідомимо 23 жовтня.
Питання щодо тренінгу можна поставити Марині Галушко [email protected] , тел. + 38 066 942 42 06
Семінар відбувається за фінансової підтримки фонду імені Гайнріха Бьоля, та організаційної підтримки ГО Екоклуб.