Наша сім’я – наше багатство

У Полтаві були підбиті підсумки проекту «За збереження родини», спрямованого на підтримку діалогу в молодих родинах і загалом інституту сім’ї. Для цього у місто прибули Павло Вікнянський, лідер ...

IMAG1634
Наша сім’я – наше багатство

У Полтаві були підбиті підсумки проекту «За збереження родини», спрямованого на підтримку діалогу в молодих родинах і загалом інституту сім’ї. Для цього у місто прибули Павло Вікнянський, лідер республіканців, та о. Антоній Рудий, психолог, священик, які зустрілися з учасниками проекту. За підсумками була прийнята резолюція, котра буде спрямована на органи влади.

IMAG7952

Організація, на базі якої з’явилася Студреспубліка і яка започаткувала багато гарних, корисних, довгограючих ініціатив для молоді України —Народно-демократична ліга молоді, є частиною республіканського руху України, її діяльність пов’язана з активностями Студреспубліки, проте залишаються і власні проекти. Читайте про те, як нещодавно пройшов проект «За збереження родини», який має 9-річну історію і спрямований на роботу з молодими родинами та молоддю, яка готується до шлюбу.

Участь взяли молоді люди з різних регіонів, які вже створили сім’ю або готуються до цього важливого кроку у житті. А 5 грудня 2015р. у приміщенні Полтавської державної аграрної академії перед молодими людьми з дуже корисною та цікавою доповіддю про секрети успішної родини виступив священик, психолог о. Антоній Рудий, який активно працює з молоддю, студентами, громадськими активістами.

IMAG1635IMAG1632

Також вступне слово виголосив лідер республіканців України, голова НДЛМ Павло Вікнянський. Він розповів про негативні вражаючі дані на сьогодні з приводу розлучень, зробив аналіз цієї негативної тенденції та дав поради як цього уникнути. Також Павло торкнувся історії проекту «За збереження родини», котра розпочалася саме з Полтави.

Разом із учасниками були обговорені наступні питання: підготовка до подружнього життя, покликання чоловіка та жінки у родині, народження дітей як запорука гармонійних стосунків у родині, чинник любові як необхідність ефективної сім’ї. Підсумкову резолюцію, в якій викладені конкретні актуальні заходів удосконалення вітчизняної системи підтримки сім’ї, було обговорено у групах.

Усі пропозиції були враховані у підсумковій версії резолюції. Зокрема, державі пропонується:

  • забезпечити популяризацію сім’ї та здорового способу життя як актуальної об’єднавчої ідеї, модної «теми»;
  • у освітніх програмах для молоді про сексуальність основний акцент необхідно робити не на просвітництві, а на формуванні ціннісних і духовних засад сприйняття статевості та людської сексуальності.
  • відновити курс підготовки учнівської молоді до сімейного життя. Для батьків проводити «класну годину» для отримання додаткової практичної інформації для створення гармонійних відносин в сім’ї.
  • забезпечити навчання соціальних працівників методам роботи саме з молодими родинами.

Повний текст резолюції

Сьогодні необхідно активізувати громадську роботу для зміцнення сімейних цінностей, підготовки молоді до сімейного життя через діалог і соціальну та психологічну підтримку, а також надання практично-методичної допомоги родинам.

Серед учасників і виступаючих, до речі, можна було побачити лідера полтавських республіканців Олега Слизька, голову Молодіжного парламенту Полтавщини, відомого експерта з сімейної проблематики Олександра Сазонова, а також інших республіканців — депутата Полтавської міськради Олександра Глазова, громадських активістів Романа Широких і Андрія Гедровича.

Проект «За збереження родини» (Конгрес молодих родин та молодих осіб, які планують вступити до шлюбу) організований Народно-демократичною лігою молоді за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Студреспубліки та Студентської ради м. Полтава.


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Успіх програми "Дітям війни": роль партнерів

«Сексуальність: асексуальність, моногамія, поліаморія»: новий випуск просвітницького подкасту від «Феміністичної майстерні»

Медіаграмотність — це свобода: в Україні запустили комунікаційну кампанію з протидії дезінформації

Свобода слова і відповідальність: чи потрібні правила соцмережам?

Родичі бранців Кремля розповіли експертам Crimea Global про злочини РФ проти цивільних українців

«Як трагедія Голодомору резонує в сучасній війні»: науковці обговорили історію, пам’ять та виклики сьогодення