ЦЕДЕМ успішно провів Відкритий Університет Реформ для помічників народних депутатів

Центр демократії та верховенства права успішно провів Відкритий Університет Реформ для помічників чинних народних депутатів Верховної Ради України. Упродовж чотирьох тижнів помічники ознайомлювалися ...

A7301036
ЦЕДЕМ успішно провів Відкритий Університет Реформ для помічників народних депутатів

Центр демократії та верховенства права успішно провів Відкритий Університет Реформ для помічників чинних народних депутатів Верховної Ради України. Упродовж чотирьох тижнів помічники ознайомлювалися з ключовими українськими реформами та спілкувалися з експертами-практиками у цих сферах.

Набір ВУР для помічників депутатів відбувався вперше. Учасниками проекту стали 45 помічників народних обранців із фракцій “Слуга народу”, “Голос”, “Батьківщина”, “Європейська солідарність” та “За майбутнє”. Сама ж освітня ініціатива є продовженням Відкритого Університету Реформ – освітнього курсу, який Центр демократії та верховенства права проводить для молодих реформаторів з 2015 року.

Навчання відбувалося у форматі вечірніх лекцій двічі на тиждень. Експерти розповідали учасникам Відкритого Університету Реформ про суспільно-політичні питання, з якими помічники депутатів працюють у парламенті. Серед тем, які розкрили спікери – боротьба з корупцією, виборча та конституційна реформи, децентралізація та медична реформа. 

Зокрема, Тарас Шевченко, директор Центру демократії та верховенства права та Людмила Слива, координатор кампанії ЧЕСНО. Фільтруй суд! розповіли учасникам про судову реформу та можливі зміни у системі судочинства. Також темою однієї з лекцій стала медійна реформа, зокрема створення Суспільного мовлення – її для помічників депутатів провів Ігор Розкладай, головний медійний експерт ЦЕДЕМ.

Під час випускного вечора учасники Відкритого Університету Реформ отримали сертифікати про успішне завершення навчання.


Тематика публікації:            

Останні публікації цього розділу:

НЕФКО продовжує сприяти відбудові українських муніципалітетів і запускає кілька нових проєктів з відновлення критичної інфраструктури та створення екологічного житла та освітніх закладів

Серця в одному ритмі: як ретрит перетворився на простір підтримки

Випробування війною: як лікарні України борються за життя на третій рік повномасштабного вторгнення

Люботинська лікарня: як тримати оборону під обстрілами та в хаосі війни

Гільзи, перетворені на мистецтво: в Україні проходить акція "Ланцюжок Незламності"

Мова любові: у Києві з’явиться соціальний навчальний простір для дітей з аутизмом