Спільне створення та спільне виробництво (Music Moves Europe, програма «Креативна Європа»)
ЗАВЕРШЕНО
«Music Moves Europe» (MME) є рамковою підпрограмою Європейської комісії на підтримку музичного сектору. Вона була розроблена на основі низки зустрічей з представниками індустрії, які відбувались, починаючи з 2015 року. Після чого підпрограма «Music Moves Europe» була запущена як стратегічна ініціатива Комісії і зараз загалом виконує функції підтримки музичного сектору ЄС.
Яку підтримку надає конкурс? Загальна мета конкурсу – підвищити рівень спільного створення та спільного виробництва в музичному секторі. Особливу увагу буде приділено спільній творчості та виготовленню музичних робіт. Ці два поняття використовуються як синоніми і мають на увазі співпрацю для написання слів та музики, а також підготовку музичного твору для комерційного використання.
Ідеї проектів повинні охоплювати щонайменше дві додаткові цілі із наступного списку для того, щоб допомогти артистам успішно вийти на музичний ринок:
• Супроводження розвитку навичок спільного створення та спільного виробництва, а також розвиток навичок ефективних методів промо. Це включає в себе також навички створення сайту та правильне використання соціальних мереж.
• Розвиток навичок сторітелінгу для артистів, щоб допомогти їм ідентифікувати свою цільову аудиторію.
• Знайомство музикантів з продюсерами, музичними видавцями, та лейблами звукозапису, музичними відділами у кіно- та ТВ-студіях.
• Підготовка учасників та знайомство їх з методами написання музики для супроводу фільму, ТВ-продукту, реклами чи театру, що включає в себе навчання для здобуття таких навичок.
• Організація тренінгів, щоб забезпечити особистий та кар’єрний розвиток композиторів та виконавців для професійного розвитку в музичній індустрії.
• Удосконалити розуміння митцями авторського права та ліцензування.
Для того, щоб забезпечити відчутні результати, запропоновані проекти мають залучити мінімум 20 музикантів та авторів пісень, які візьмуть участь у проекті та його активностях.
Який розмір підтримки можна отримати? До 50 тис. євро на проект. Максимальний розмір співфінансування складає 85% від загального обсягу коштів, передбачених на проект. Відповідно, 15% проекту треба дофінансувати самостійно.
Хто може подаватися на конкурс?
Зверніть увагу! Для програми «Креативна Європа» не важливо, якого типу юридичної реєстрації є ваша організація. На програму можуть подаватися організації, якщо вони:
• приватні та публічні юридичні особи, а також прибуткові та неприбуткові організації, які мають релевантний досвід у музичній сфері та можуть продемонструвати знання та вміння організації пісенних таборів чи воркшопів/музичних резиденцій;
• консорціум організацій із щонайменше двох країн «Креативної Європи», які беруть участь у підпрограмі «Культура».
Організації, які знаходяться в управлінні головного заявника-бенефіціара не можуть брати участь у цьому конкурсі.
Фізичні особи не можуть подавати заявки на отримання гранту.
Як подати заявку на конкурс? Заявка має бути подана онлайн через наступну сторінку конкурсу одразу від імені усіх організацій.
Організації з яких країн можуть виступати партнерами? Організації із країн, що входять у підпрограму «Культура» програми «Креативна Європа» на момент подання заявки (див.повний перелік).
Дедлайн: 30 квітня 2020 року (13:00 за Брюсселем, центральноєвропейський час)
Всі деталі тут