Конкурс українських стартапів VIVA TECHNOLOGY

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
LeshyaDiak

конкурс
Конкурс українських стартапів VIVA TECHNOLOGY

Компанія Санофі запрошує українських авторів стартапів та проєктів у сфері машинного навчання долучатися до Випробування №7, яке організоване в рамках найбільшої технологічної події в Європі VIVA TECHNOLOGY.

Цього року Санофі бере участь у VIVA TECHNOLOGY та реалізовує конкурс, який складається із семи Випробувань (Challenges) задля пошуку інноваційних рішень у сфері охорони здоров’я.

VIVA TECHNOLOGY каталізатор інновацій

VIVA TECHNOLOGY збирає під одним дахом найяскравіших підприємців, керівників, інвесторів, науковців та студентів, щоб робити круті проєкти разом, налагоджувати нові контакти, надихати та демонструвати свої інновації.

Місія проєкту – допомогти стартапам та великим корпораціям стати цифровими чемпіонами майбутнього, досягти успіху в цифровій трансформації та колективно впроваджувати інновації задля загального блага.

Українські апліканти можуть долучитися до цієї масштабної події, взявши участь у семи Випробуваннях:

Випробування 1

Як максимально покращити результати терапії пацієнтів ін’єкційними біологічними препаратами за умови непомітної інтеграції цих препаратів у життя людей?

Компанія прагне втілити у життя пристрій та екосистему, використовуючи ін’єкційні біологічні засоби для покращення результатів терапії пацієнтів. Ця технологія має спростити процедуру вживання ін’єкційних біологічних препаратів, полегшити її для пацієнтів та заохотити їх до покращення результатів лікування.

Випробування №2

Як покращити взаємодію між представниками охорони здоров’я, фармацевтичними та торговими представниками, щоб зробити цей досвід взаємно корисним?

Медичні та торговельні представники є основними каналами поширення інформації серед професіоналів охорони здоров’я та джерелом актуальної інформації про лікарські засоби. Ми шукаємо нові рішення, які дозволять нам покращити взаємодію з медичними працівниками за допомогою цифрових технологій.

Випробування №3

Як збільшити охоплення вакцинацією, щоб покращити стан здоров’я людей у всьому світі?

Ви можете обрати одну або декілька задач, націлених на збільшення охоплення вакцинацією.

  1. Інноваційні рішення для збільшення охоплення вакцинами від грипу серед дорослих людей, у яких немає хронічних захворювань.
  2. Інноваційні рішення для розширення охоплення вакцинацією дорослого населення, в тому числі серед вагітних жінок.
  3. Інноваційні рішення для спрощення доступу до вакцин для тих, хто подорожує по всьому світу, та збільшення рівня вакцинації проти ендемічних захворювань.

Ваше рішення може бути багатогранним: від зміни політик до цифрових рішень чи інструментів для адміністрування чи відстеження вакцин.

Випробування 4

 

Як краще навчитися розуміти емоції та поведінку споживачів для того, щоб розробляти більш персоналізовані  рішення в сфері самолікування?

 

Особисті вподобання можуть стати важливим фактором для персоналізації самолікування. Технології можуть сприяти змінам в охороні здоров’я, якщо ми зможемо прокласти зв’язок між здоров’ям споживача, його поведінковими звичками та вподобаннями, не обмежуючись лише медичними даними на основі біомаркерів.  Ми також хочемо переосмислити стандарти послуг для споживачів, щоб побудувати довірливі стосунки зі споживачами і продемонструвати нашу відкритість та прозорість зі споживачами у напрямі самолікування

 

Випробування 5

 

Як перенести клінічні дослідження у спільноти пацієнтів?

 

Інвестори продовжують пошук рішень для перенесення локацій клінічних випробувань з місця випробування в домівки пацієнтів або до місцевої громади пацієнта. Проведення клінічних випробувань удома або у місцевих медичних закладах усуває бар’єри та зменшує тягар для пацієнтів та їхніх сімей (особливо тих, хто має обмежену рухливість, труднощі у плануванні поїздок і тд).

 

Санофі шукає рішення для проведення клінічних досліджень у пацієнтів дома, зокрема компанія зацікавлена у партнерах, які мають досвід проведення клінічних випробувань в умовах домівок пацієнтів, або в закладах їхніх громад у Європі, Азії та Латинській Америці.

 

Випробування 6

 

Як в режимі реального часу створити об’ємну картину про унікальний досвід пацієнтів перед, під час та після амбулаторної внутрішньовенної або підшкірної таргетної терапії множинної мієломи?

 

Нам важливо зрозуміти суб’єктивні та об’єктивні симптоми включно із думками та переживаннями пацієнта під час різних кроків на шляху до одужання в клініці та за її межами. Пасивний та активний моніторинг даних може дуже знадобитися, але потрібно занурити його в контекст щоденного життя людей із множинною мієломою. Це рішення має бути органічно (непомітно) інтегроване у життя пацієнта.

 

Випробування 7

 

Як спростити процес генерації бізнес та маркетингових ідей за допомогою машинного навчання (ML)?

 

У сучасному світі великі компанії стикаються з труднощами збору та використання багатьох джерел даних для виявлення прихованих моделей та ринкових тенденцій. Дуже часто ці дані не є консолідованими, тож завдання конкурсантів полягає в тому, щоб знайти рішення для обробки та генерування конкретних бізнес та маркетингових ідей за допомогою штучного інтелекту.

 

Що отримають успішні апліканти?

  • Участь у Випробуванні відкриває можливість для авторів стартапів за підтримки Санофі поїхати на найбільшу технологічну подію у світі та провести там три дні з 11 по 13 червня 2020 року, зокрема, отримати 4 безкоштовні квитки.
  • Можливість зустрітися із 3300+ інвесторами з усього світу.
  • Нагоду виступити перед журі, що складається з топ-менеджерів Санофі та інших зацікавлених сторін, з метою оцінки можливих варіантів майбутньої співпраці, яка може початися з пілотного проекту.
  • Можливість фінансової допомоги та доступ до експертизи Санофі для підтримки бізнесу стартапу та міжнародної стратегії зростання.
  • Наставництво із залученням команди лідерства на семінарі VivaTech.
  • Медіа-підтримку: на VivaTech приїздять такі провідні медіа з усього світу, як Washington Post, CNN, New York Times, CB News, Africa News.

Дедлайн подання заявки: 28 лютого 2020 року.

Що потрібно зробити, щоб подати заявку:

Потрібно створити власний аккаунт на сайті VIVA TECHNOLOGY та заповнити заявку з даними про вашу ідею, команду та місце реалізації стартапу.


Останні публікації цього розділу:

Тендер на закупівлю обладнання (моноблок, павербанки, навушники, настільні лампи, ноутбуки)

Тендер на закупівлю робіт з проведення серії з трьох опитувань панелі експертів на суспільно-політичну, економічну та бізнес тематику

Конкурс на закупівлю закупівлю послуг з розробки та створення інформаційних продуктів для покращення видимості роботи гарячої лінії

Набір на довгострокове волонтерство до наукового центру “EXPERYMENT”

Конкурс на закупівлю комп’ютерного обладнання (ноутбуків)

Стипендіальна програма від Уряду Швеції в Українському Жіночому Фонді