Старший координатор заходів в рамках проекту що фінансується Світовим банком
ЗАВЕРШЕНО
Україна
Міністерство у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України
Проект подолання наслідків конфлікту, пілотний проект з відновлення та розбудови спроможностей
Грант № TF0B0149
Назва завдання: „Старший координатор заходів в рамках Координаційної платформи з розбудови миру та відновлення, Порталу економічного та соціального відновлення та Міжвідомчої робочої групи”
№ завдання (за Планом закупівель): CS-1-019-IC
Україна отримала від Світового Банку фінансову допомогу (далі – Грант) на реалізацію Проекту подолання наслідків конфлікту, пілотний проект з відновлення та розбудови спроможностей (далі -Проект). Проект впроваджується під загальним наглядом Міністерства у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України (далі – Мінветеранів). Для здійснення діяльності за Проектом, Мінветеранів має намір витратити частину коштів Гранту для платежів за консультаційні послуги.
Консультаційні послуги (надалі – Послуги) передбачають послуги із забезпечення розвитку потенціалу Мінветеранів та органів місцевого самоврядування, місцевих органів влади громадських об’єднань, представників міжнародних організацій, місцевого бізнесу, і окремих громадян в громаді з планування, координації, управління та реалізації проектів і програм тощо; забезпечення адміністративної підтримки та допомоги Мінветеранів для успішного виконання заходів в рамках Координаційної платформи Порталу даних та подальших заходів в рамках Цільового фонду багатьох партнерів; керування відносинами всередині групи / з іншими організаціями та нагляд за роботою двох консультантів у м. Києві, які займаються підтримкою координації та поширення інформації та забезпечення ефективної координації зі сторони Мінветеранів роботи Міжвідомчої робочої групи з метою досягнення поставлених перед нею цілей. Консультант тісно співпрацюватиме з групою Світового банку, співробітниками Мінветеранів, а також з представниками різних органів державної влади, які входять до складу Міжвідомчої робочої групи для забезпечення ефективної реалізації Координаційної платформи, Порталу даних та функціонування Міжвідомчої робочої групи.
Послуги надаватимуться у м. Києві, а також можливі відрядження по території України.
Послуги надаватимуться протягом стандартного робочого дня, п’ять (5) робочих днів на робочий тиждень (або буде визначено в процесі переговорів з обраним спеціалістом), з місячним випробувальним строком.
Виконання завдання орієнтовно триватиме до 31 травня 2020 року, з можливістю продовження.
Консультант працюватиме в межах затвердженого Технічного завдання, з текстом якого можна ознайомитись за наступним посиланням – Технічне завдання CS-1-019-IC.
Мінветеранів запрошує правомочних фізичних осіб – індивідуальних консультантів (надалі – Консультанти) висловити свою зацікавленість щодо надання Послуг у формі резюме (українською чи англійською мовами). Зацікавлені Консультанти мають надати інформацію щодо відповідності своєї кваліфікації та досвіду для виконання Послуг. Консультанти можуть додавати будь-які інші додаткові матеріали, які можуть підтверджувати наявність заявленого Консультантом досвіду та кваліфікації.
Вимоги до кваліфікації зацікавлених Консультантів наступні.
Обов’язкові кваліфікаційні вимоги до Консультанта:
- вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра або магістра (спеціаліста) в сфері проектного менеджменту/ управління/ економіки/ юриспруденції/ інформаційних технологій/ міжнародних відносин;
- у разі диплому бакалавра – щонайменше 4 роки досвіду роботи за професією. В разі диплому магістра (спеціаліста) – щонайменше 2 роки досвіду роботи за професією;
- досвід в побудові спроможностей та співпраці/координації дій між органами влади загальнодержавного та місцевого рівнів, громадянським суспільством, а також міжнародними організаціями;
- досвід розробки стратегій, методик моніторингу та оцінки, в тому числі їх проведення, а також використання інформаційних систем;
- досвід ведення діалогу між декількома зацікавленими сторонами;
- досвід управління заходами та ініціативами;
- здатність до організації, координації, моніторингу та реалізації завдань;
- володіння стандартними комп’ютерними програмами на рівні користувача (пакет MS Office);
- вільне володіння усною та письмовою українською мовою; володіння англійською мовою на рівні не нижче B2 за глобальною шкалою ALTE.
Кваліфікаційні вимоги, які відповідають специфіці завдання та будуть прийматись як перевага:
- досвід що відноситься до специфіки завдання, зокрема пов’язаний з питаннями конфлікту та відновлення, соціального захисту, реабілітації та адаптації ветеранів, інтеграції внутрішньо переміщених осіб, жителів окупованих територій;
- досвід розробки аналітичних звітів для спільнот гуманітарних організацій та організацій з розвитку;
- обізнаність із нормами міжнародного гуманітарного права та робота з питаннями порушень законів і звичаїв війни в умовах конфлікту;
- досвід роботи з розробки законодавчих та підзаконних актів;
- наявність практичних знань з основних принципів розробки та управління проектами за різними методологіями (Класичний проектний підхід; PRINCE2, Agile; Scrum; Lean; Kanban; Six Sigma);
- досвід управлінської (керівної) роботи в організаціях громадянського суспільства, які працюють з питаннями конфлікту та відновлення, реабілітації та адаптації ветеранів, інтеграції внутрішньо переміщених осіб, жителів окупованих територій, керування або координація проектами із зазначених питань;
- обізнаність з даними геоінформаційних систем та їх аналізом;
- досвід співпраці зі Світовим банком, Організацією Об’єднаних Націй та іншими міжнародними партнерами в ситуаціях крихкості, конфліктів та насильства.
Зацікавлені консультанти мають звернути увагу на параграф 1.9 „Керівництва: відбір та залучення консультантів за позиками МБРР, кредитами та грантами МАР позичальниками Світового банку”, опублікованого Світовим банком у січні 2011 року зі змінами від липня 2014 року, що визначає політику Світового банку щодо конфлікту інтересів.
Відбір консультантів здійснюватиметься за процедурою відбору індивідуальних консультантів (IC), за правилами встановленими у вищевказаному Керівництві.
Зацікавлені Консультанти можуть отримати додаткову інформацію за зазначеною нижче контактною інформацією з 10:00 до 18:00 окрім вихідних днів:
Контактна особа: Володимир Воротюк
Телефон: + 38 (044) 536-92-55
Ел.пошта: [email protected]
Висловлення зацікавленості слід направляти електронною поштою за наведеною нижче адресою до 17:00 (за місцевим часом) 5 березня 2020 року.
Міністерство у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України
Секретарю Тендерного Комітету – Бригінець Я.М.
Тема листа – “Висловлення зацікавленості – CS-1-019-IC, Старший координатор заходів в рамках Координаційної платформи з розбудови миру та відновлення, Порталу економічного та соціального відновлення та Міжвідомчої робочої групи ”
Ел.пошта: [email protected], обов’язкова копія [email protected].