У Покровську відбувся тренінг «Участь громадян у прийнятті рішень»

Тренінг «Участь громадян у прийнятті рішень», в рамках проекту «Право вибору», відбувся в місті Покровську 5 лютого ц.р., в приміщенні Покровської ЦРБ. Мова йшла про інструменти, за допомогою яких ...

IMG-3bd0c7b7b5c1a6999e66ef48d93a7254-V
У Покровську відбувся тренінг «Участь громадян у прийнятті рішень»

Тренінг «Участь громадян у прийнятті рішень», в рамках проекту «Право вибору», відбувся в місті Покровську 5 лютого ц.р., в приміщенні Покровської ЦРБ. Мова йшла про інструменти, за допомогою яких громадськість має можливість впливати та контролювати владу.

Законодавство надає широкі можливості громадянам брати участь у процесах ухвалення рішень на місцевому рівні. Основними нормативно-правовими актами, які визначають інструменти участі є Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Статути територіальних громад, постанова КМУ №996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», постанова КМУ №976 «Про затвердження Порядку сприяння проведенню громадської експертизи діяльності органів виконавчої влади», Закон України  «Про органи самоорганізації населення».

Тренер Олександр Таненок, – регіональний координатор ВІ «Активна Громада» ВГО «Інститут «Республіка» в Західній Донеччині розповів, слухачам, чому варто брати участь у політичних процесах,  яким чином можна долучитися до активної громадської діяльності, як впливати на прийняття рішень, як контролювати владу тощо.

Під час тренінгу учасники заходу були не лише пасивними слухачами, а й активними  учасниками.  Вони залюбки долучилися до виконання творчих завдань.  

Усім учасникам тренінгу було вручено газети для активних громадян “Наші вісті”, найактивнішим – подарунки.

- Цікавий та пізнавальний захід, дізнались багато нового, – відзначили учасники заходу.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Успіх програми "Дітям війни": роль партнерів

«Сексуальність: асексуальність, моногамія, поліаморія»: новий випуск просвітницького подкасту від «Феміністичної майстерні»

Медіаграмотність — це свобода: в Україні запустили комунікаційну кампанію з протидії дезінформації

Свобода слова і відповідальність: чи потрібні правила соцмережам?

Родичі бранців Кремля розповіли експертам Crimea Global про злочини РФ проти цивільних українців

«Як трагедія Голодомору резонує в сучасній війні»: науковці обговорили історію, пам’ять та виклики сьогодення