Як зробити свою організацію фінансово стійкою і незалежною від грантів?
АХАЛАР пропонує 5 безкоштовних консультацій для керівників громадських організацій.Хочете, щоб у вас в голові перестало постійно крутиться запитання "А куди зараз можна податися, щоб отримати ...
Додано:
Center Ahalar
![2380](https://www.prostir.ua/wp-content/uploads/2020/03/2380.png)
АХАЛАР пропонує 5 безкоштовних консультацій для керівників громадських організацій.
- Хочете, щоб у вас в голові перестало постійно крутиться запитання “А куди зараз можна податися, щоб отримати грант?”
- Мрієте завжди бути спокійним за майбутнє організації, навіть якщо не виграли черговий конкурс?
- Постійно думаєте про диверсифікацію свого бюджету, але не розумієте яку модель залучення фінансів найкраще запустити?
- Пробували різні варіанти самофінансування, але жоден з них не став надійним джерелом?
Реєструйтесь: http://bit.ly/NGOConsult_YT
За підсумками консультації у вас буде покроковий план сталого розвитку вашої НУО, який через три місяці виведе організацію на постійне залучення коштів від платоспроможних клієнтів з Інтернету.
Для кого?
- Ви керівник або фінансовий менеджер в громадській організації, який пропрацював в третьому секторі як мінімум 5-7 років і втомився від непередбачуваності фінансування.
- Ви вже зрозуміли, що для стійкості своєї структури потрібно навчитися залучати додаткові кошти на основі самофінансування.
- Ви хочете, щоб альтернативне фінансове джерело могло утримати вас на плаву в складні часи і легко вбудовувалося в вашу структуру, але не знаєте з чого почати.
- Ви відчуваєте, що вам хочеться почати робити щось нове з драйвом і викликом, так як ви давно вже все знаєте і освоїли в області своєї діяльності.
Консультації надаватиме - Юрій Трохименко, який вже 25 років я працюю в організації – Центр АХАЛАР.
“За цей час я на 100% вивчив і відчув специфіку роботи третього сектору. Як і всі розсудливі команди, ми постійно шукали шляхи до сталого розвитку. Крім грантів ми пробували залучати ресурси від продажу наших семінарів і тренінгів, книг, листівок, навіть виробляли чай “Acteav”, але все це не дало стабільного результату. Три роки тому ми вирішили вивчити сучасний тренд – проведення освітніх курсів і консультацій в Інтернет. Весь цей час у мене пішов на навчання і адаптацію знань до реалій громадського сектору.
І тепер процес пішов … Зараз я знаю, що це працює і як це працює. Я чітко розумію, як можна запустити процес самофінансування в Н№О, створити свій “свічковий заводик” при громадській організації і вивести його вже через кілька місяців на заробіток як мінімум 1-2 тис. доларів на місяць. І я готовий допомогти вам у запуску подібного проекту”.
Чому п’ять і чому безкоштовних?
У нас немає гранту на розвиток “фінансової спроможності” НУО України, але я все ще громадський працівник в душі. Плюс, я працюю над новою програмою і мені реально допоможуть ваші питання і кейси краще зрозуміти, що в ній треба виправити. Тому п’ять зустрічей – це той обсяг зобов’язань, який зараз мені під силу. Ну дійсно, раз у когось виходить, то чому це досі не ви?
Консультації можливі шодо питань:
- Які основні етапи треба пройти, щоб за 3 місяці вийти на перший дохід?
- Які дві базові моделі розвитку існують в цьому напрямку і як вибрати кращу з них?
- Як подібний підхід можна вбудувати в роботу вашої громадської організації?
- Які фінансові механізми потрібно застосовувати, щоб все працювало “як годинник”?
- Основні складнощі на шляху до самофінансування за вказаною схемою.
- Які психологічні установки потребують корекції?
Зрозуміло, що це приблизний список. Ми будемо працювати з вашим конкретним запитом.
Консультація по скайпу в середньому займе 30-40 хвилин.
За цей час допоможемо зрозуміти 1) перспективи впровадження подібного підходу у вашій організації та 2) пропрацюємо ваш персональний план. Працюючи за цим планом, ви зможете вже в найближчі місяці запустити довгоочікуване самофінансування без великих витрат.