У Проект USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» відкрита вакансія. Шукаємо у свою команду експерта з розвитку с/г послуг для створення нових демонстраційних ділянок у Центрі компетенцій індустрії ягідництва.
Дедлайн для подачі резюме: 29 березня 2020 року
Всі деталі щодо вакансії нижче:
Проект USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» (тут і надалі – «Агросільрозвиток») впроваджується за допомогою чотирирічного Замовлення на виконання робіт з відшкодуванням витрат плюс фіксована винагорода, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Проект «Агросільрозвиток» будує свою роботу на досвіді, набутому в результаті роботи попередніх проектів USAID в Україні і висновках, зроблених USAID/Україна, українськими партнерами й іншими донорами. Проект «Агросільрозвиток» впроваджується компанією «Кімонікс Інтернешнл Інк.» і розпочав свою роботу 07 вересня 2016 р. Максимальна сума контракту проекту становить 21 797 270 долл. США.
Проект «Агросільрозвиток» сприяє покращенню управління у сільськогосподарському секторі, що має забезпечити привабливий рівень життя у сільській місцевості України. Проект працює як на національному, так і на регіональному рівні, зосереджуючи особливу увагу у своїй діяльності на сільському розвитку у південній і східній частинах України. У своїй діяльності Проект «Агросільрозвиток» дотримується тих Стандартів співробітництва, навчання і адаптації (CLA), що їх просуває USAID. По всіх завданнях за контрактом «Агросільрозвиток» працює з державними установами, підприємствами приватного сектора та іншими партнерами в області планування, моніторингу і відображення результатів, а потім розширення масштабів того, що успішно працює, і/або адаптації шляхом зміни стратегій і тактик, що використовуються для виконання завдань. Двома основними напрямками діяльності Проекту «Агросільрозвиток» є створення сприятливого середовища для розвитку сільського господарства і ринків з фокусом на сільському розвитку.
Центр компетенцій індустрії ягідництва (надалі – Центр) був запущений у травні 2019 року ГС «Інноваційне фермерство та кооперація» у співпраці та за фінансування Асоціації «Ягідництво України». Центр розташований на відстані 70 км від Києва в місті Кагарлик Київської області. Таке місце розташування є легко досяжним для відвідувачів з усіх регіонів України.
Центр був створений на базі діючої ягідної ферми – ТОВ «Садово-ягідне господарство «Підгірне».
На сьогодні для діяльності центру виділено ділянку площею 3 га з можливістю розширення площі до 16 га, з яких для 10 га можна буде отримати сертифікацію на виробництво органічної продукції. Ділянки закритого ґрунту займають 1 га площі і включають 8 опалюваних тунельних теплиць.
Навесні 2020 року Центр планує збільшити виробничі потужності у застосуванні таких технологій та вирощуванні культур:
• Вирощування малини та лохини у закритому ґрунті із використанням нової для України контейнерної технології. В умовах зміни клімату та підвищення вимог до якості на ринку вирощування свіжих фруктів, єдиним рішенням, здатним гарантувати конкурентоспроможність кущових плодових чи ягідних культур на міжнародних ринках, є вирощування у закритому ґрунті.
• Вирощування на відкритому ґрунті основних ягідних культур (полуниця, малина, лохина, ожина) з метою ознайомлення студентів із технологіями вирощування та отримання господарчої бази для порівняльної оцінки різних технологій.
Ця діяльність стосується завдання проєкту «Агросільрозвиток»: «Контроль врожаю/ підвищення продуктивності» і сприятиме виконанню індикатора: «Кількість фермерів та інших осіб, які застосували удосконалені технології та методи управління за підтримки Уряду США». Це дозволить створити сприятливе середовище для розвитку продуктивності та рентабельності у вирощуванні ягідних культур через запровадження належних сільськогосподарських практик у відповідності до міжнародних стандартів та законодавства України через створення нових демонстраційних ділянок, які надалі будуть використовуватися в рамках навчальних програм та агро-скаутінгу.
Зокрема, Експерт зобов’язується реалізувати наступну діяльність:
- Розробка проєктів створення 6 демонстраційних ділянок, включаючи іригаційну схему: 4 ділянки відкритого ґрунту по 0,5 га (для вирощування полуниці, лохини, малини, ожини) та 2 ділянки закритого ґрунту (кожна по 0,1 га, контейнерна технологія, вирощування лохини та малини). Проєктування повинно містити технічний план засадження ділянок та перелік обладнання необхідного для реалізації проекту, в тому числі для забезпечення зрошення, на додачу до вже наявного на фермі обладнання.
- Підготовка технологічних карт для кожної з 6 демонстраційних ділянок, включаючи схему поливу.
- Контроль процесу створення демонстраційних ділянок, починаючи з замовлення та отримання посадкового матеріалу до закінчення засадження ділянок. Контроль також включає технічний аспект, зокрема підготовку ґрунту, встановлення зрошувальної установки та модернізацію системи добривного зрошування до режиму полікультурного вирощування. Контроль повинен здійснюватися за особистої присутності Експерта на фермі з відвідуванням постачальників (якщо необхідно) – щонайменше 15 відвідувань.
- Розробка фінансового розрахунку (звіт по детальних витратах на виробництво, розрахунок собівартості виробництва). для кожної демонстраційної ділянки.
- Підготовка підсумкового звіту.
- Розроблено проєкти 6 нових демонстраційних ділянок, включаючи схему поливу.
- Підготовлено технологічні карти для кожної з 6 демонстраційних ділянок, включаючи схему поливу.
- Розроблено фінансовий розрахунок (детальний звіт по операційних витратах, розрахунок собівартості виробництва) для кожної демонстраційної ділянки.
- Створено та проконтрольовано засадження нових демонстраційних ділянок.
- Підготовлено підсумковий звіт.
План роботи та використання робочих днів:
Виконання завдання розпочнеться після затвердження куратором проєкту «Агросільрозвиток». Загальна кількість робочих днів становить 25 днів у період до 30 червня 2020 року.
Експерт працюватиме під керівництвом Директора з розвитку аграрних ринків Миколи Гриценка.
Кандидат повинен дотримуватись принципів ділової етики «Кімонікс Інтернешнл». Успішний кандидат погоджується виконувати свої обов’язки сумлінно, в повному обсязі та відповідно до своїх здібностей, дотримуватись місцевого законодавства та звичаїв, діяти у відповідності до принципів ділової етики «Кімонікс Інтернешнл» та прийнятих в Україні стандартів. З принципами ділової етики «Кімонікс Інтернешнл» можна ознайомитись у місцевому офісі Компанії. Якщо кандидат зіткнеться із питаннями чи проблемами етичного характеру такими, як конфлікт інтересів, хабарництво або відкати, подарунки, плагіат і т.д., він може проконсультуватися зі своїм керівником або Командою Управління Проектом за електронною адресою
[email protected]
Просимо надсилати резюме та супровідний лист на електронну адресу
[email protected] не пізніше 29 березня 2020 р. з поміткою “Expert on development on agriculture services to set up new demonstration sites at the Horticulture Competencies Center” та Вашим прізвищем у темі листа. Будь-ласка, жодних запитів за телефоном, ми зв’яжемося тільки з фіналістами.
Компанія «Кімонікс» – роботодавець, що надає рівні можливості всім кандидатам і працівникам та не дискримінує за ознаками раси, кольору шкіри, віросповідання, статі, національності, політичних переконань, сексуальної орієнтації, гендерної ідентифікації, сімейного статусу, інвалідності, генетичної інформації, віку, членства в професійних організаціях, або за іншими факторами, що не входять до переліку необхідних навичок та професійної кваліфікації.