Що дивитися 29 квітня на Docudays UA
Ми на фестивальному екваторі. У середу стільки всього відбуватиметься!Відкриємо доступ до конкурсної стрічки «Будинок», про яку вже ввечері говоритимемо з режисерками фільму. Із гостями онлайн-подій ...
Додано:
Громадський Простір
Ми на фестивальному екваторі. У середу стільки всього відбуватиметься!
Відкриємо доступ до конкурсної стрічки «Будинок», про яку вже ввечері говоритимемо з режисерками фільму. Із гостями онлайн-подій поміркуємо, як робити кіно інклюзивним. З автор(к)ами фестивальних стрічок поговоримо про політику, популізм та свободу вираження своїх поглядів. Разом з правозахисниками та правозахисницями – про те, як протидіяти насильству щодо дітей.
Читайте більше про те, що очікує на глядачів та глядачок 17 Docudays UA у середу, 29 квітня:
12.00 – 12.30 | Ранкова руханка
Розпочати фестивальний день пропонуємо із розмови з режисером фільму «Ньютопія» (DOCU/СВІТ) Аудуном Амудсеном. Поговоримо з гостем фестивалю про долю його фільму на різних платформах і сподіваємося надихнути вас на пошук нових способів просування власної документалістики.
Якщо ви ще не дивилися це чудове кіно, після «ранкової руханки» вам точно захочеться. Шукайте стрічку «Ньютопія» на docuspace.org.
13.00 – 14.00 | Суп з режисер(к)ами
В обід за тарілкою ситного супу пропонуємо поміркувати «Щодо демократії…» разом із режисер(к)ами стрічок «Межа» (DOCU/СВІТ), «Приголомшений, я залишаюсь насторожі», «Сцени з тимчасової домівки» (DOCU/КОРОТКО). Що робити з дедалі більш поширеним популізмом у добу непевності? Що насправді означає свобода самовираження сьогодні і як нам слід спілкуватися? Поговоримо під час дискусії.
До 13:00 встигніть зареєструватись та обрати «книгу» для сьогоднішньої розмови у нашій «Живій бібліотеці»: bit.ly/docu-living-library. Спілкування із «книгами» відбудеться з 15:00 до 18:00. Реєстрація є обов’язковою.
14.30 – 15.30 | Правозахисна програма RIGHTS NOW!
Під час правозахисної події «Дітям потрібні шерифи» автор(к)и проєкту «Шерифи для нових громад» розкажуть про плюси і мінуси нової форми організації безпечного середовища в громадах і її вплив на рівень дотримання прав дітей.
17.00 – 18.00 | Майстерня документалістики DOCU/КЛАС
Співзасновниці проєкту «Доступне кіно» ГО «Боротьба за права» Вікторія Лучка і Юлія Сачук розкажуть про те, як зробити культурну подію інклюзивною. Як забезпечити доступність кіно для незрячих людей і людей із порушенням слуху – як онлайн, так і офлайн. Спікерки поговорять про спеціальні мобільні застосунки і новітні технології створення інклюзивних кіноподій. Більше про дискусію за посиланням.
18.30 – 19.30 І Правозахисна програма RIGHTS NOW!
Під час події «Насильство в сім’ї: як допомогти дітям?» обговоримо дієві механізми зменшення випадків сімейного насильства над дітьми і надання допомоги дитині у таких випадках. У дискусії візьмуть участь представники поліції, психологи, представники державних та громадських організацій.
20.00 – 21.00 | TÊTE-À-TÊTE
О восьмій вечора режисерки конкурсної стрічки «Будинок» Тетяна Кононенко та Матільда Местер поговорять з кінознавцем та режисером Олександром Телюком про своє кіно. А також про ставлення до радянського культурного надбання і доцільні методи роботи з радянськими наративами сьогодні. Тож долучайтесь до розмови.
З 18:00 на платформі docuspace.org відкриється доступ до фільму «Будинок» (DOCU/УКРАЇНА). Стрічку можна буде подивитися протягом доби, а саме до 18:00, 30 квітня. Фільм входить до програми національного конкурсу, тож не забудьте проголосувати (місце для голосування – під плеєром).
21:30 | Показ шостої серії фільму «Село» Клер Сімон на docudays.ua
23:00 | Онлайн-вечірка ХВЛВ презентує: minimum duo
Карантин – не привід сумувати за вечірками, але шанс влаштувати вдома свою власну карантин-паті. О 23:00 заходьте на головну сторінку docudays.ua та слухайте майстерний діджей-сет від наших друзів та партнерів з бару Хвильовий.
Нагадуємо, стріми українською мовою знайдете на сайті docudays.ua та на сторінки відповідних Facebook-подій. Англомовна трансляція усіх фестивальних заходів, окрім програми RIGHTS NOW!, доступна на нашому YouTube-каналі. Записи стрімів (як англійською, так і українською) згодом з’являться на сайті docudays.ua – на сторінках відповідних подій. Записи трансляцій на YouTube-і доступні одразу після їх завершення.
Джерело: docudays.ua.