Правозахисники ініціювали флешмоб проти заборони кримчанам вільно пересуватися

Увага, флешмоб!Громадський Центр Правосуддя в м. Татарбунари бореться за скасування дискримінаційного розпорядження Кабінету Міністрів України про заборону в’їзду/виїзду з/в АР Крим.Ми дуже вдячні ...

photo_2020-06-04_18-31-12
Правозахисники ініціювали флешмоб проти заборони кримчанам вільно пересуватися
Увага, флешмоб!

Громадський Центр Правосуддя в м. Татарбунари бореться за скасування дискримінаційного розпорядження Кабінету Міністрів України про заборону в’їзду/виїзду з/в АР Крим.

Ми дуже вдячні всім тим, хто підтримує нас у цій справі, хто ділиться з нами своїми історіями, співчуває і не лишається байдужим.

Аби наша спільна боротьба стала видимою, ми хочемо розповісти історії людей, які страждають від цього несправедливого незрозумілого рішення. Розказати свої особисті історії. Для цього пропонуємо взяти участь у нашому флешмобі.

1. Встановити рамку на своїй аватарці (для цього можна пройти за посиланням і знайти нашу рамку за ключовими словами «Крим», «291», «КМУ»);

2. Написати пости у Фейсбук із хештегом #ні_стіні. Учасникам пропонується зробити фото свого взуття – бажано у бахілах (карантин все ж таки), але не обов’язково, біля стіни та розповісти свою історію поїздок до або з Криму та чому заборона Кабміну негативно вплинула на ваше життя. Така картинка є візуалізацією ідеї: для того, щоб зрозуміти когось, треба стати на місце людини, наприклад, взявши її взуття; стіна ж – це непереборний бар’єр, встановлений розпорядженням КМУ, який розділяє людей по обидва боки адміністративного кордону.

Долучайтеся!

19 березня 2020 року правова радниця Громадського центру правосуддя в м. Татарбунари, адвокатка Юлія Лісова подала позов щодо скасування рішення Кабінету Міністрів України про тимчасове припинення роботи контрольних пунктів в’їзду та виїзду на тимчасово окуповану територію Криму у зв’язку з поширенням коронавірусу. 2 червня 2020 року відбулося підготовче засідання з розгляду позову. Правники Громадського центру правосуддя вважають прийняття такого документу черговим проявом дискримінації стосовно кримчан.


Тематика публікації:         

Останні публікації цього розділу:

У ліцеї на Сумщині з’явилася модернізована система вентиляції, що забезпечує комфортні умови для навчання

В Україні представили унікальний посібник для молодіжних центрів

Козелецька громада пише стратегію розвитку за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

Планування розвитку територіальної громади

У Чорнобаївській громаді на Херсонщині буде реалізовано 4 проєкти, запропоновані мешканцями

Новий безоплатний курс про терапевтичне письмо від Ірени Карпи