Конкурс грантів для НУО в партнерстві з професійно-технічною освітою та роботодавцями

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Oleksandra

ППП
Конкурс грантів для НУО в партнерстві з професійно-технічною освітою та роботодавцями

Програма ООН із відновлення та розбудови миру оголошує конкурс для підтримки публічно-приватних ініціатив з покращення можливостей для працевлаштування та підвищення конкурентоздатності випускників закладів професійно-технічної освіти (ПТО) в Луганській, Донецькій та окремих містах і районах Запорізької області. 

Цей конкурс грантів – для неурядових організацій в партнерстві із закладами професійної (професійно-технічної) освіти (ЗП(ПТ)О), потенційними роботодавцями та іншими партнерами.

Реалізація підтриманих в результаті конкурсу проєктів передбачається на підконтрольних уряду України територіях Донецької та Луганської областей та в окремих містах (Бердянськ, Мелітополь, Токмак) та районах (Бердянський, Приморський, Приазовський, Оріхівський, Гуляйпільський, Якимівський, Більмацький, Мелітопольський та Токмацький) Запорізької області.

Відібрані проєкти можуть бути підтримані грантами у розмірі до 30 000 Євро (кожен). В рамках даного конкурсу планується надати 13 грантів.  

Тривалість запропонованих проєктів має бути не більше 8 місяців. 

Кінцевий термін подання проєктних пропозицій – 1 липня 2020 року.

Орієнтовний початок реалізації проєкту – 1 серпня 2020 року.

Закінчення реалізації проєкту – не пізніше  31 березня 2021 року.

Вимоги до учасників конкурсу:

В кожному проєкті має бути обов’язково забезпечено публічно-приватне партнерство (ППП), тобто співпраця публічної установи (заклад П(ПТ)О) та приватної установи (роботодавця, тобто бізнесу або асоціації бізнесів).

Партнерство між громадською організацією, що подає проект, закладом (або закладами) П(ПТ)О і роботодавцями є обов’язковим. Наявність інших партнерів, зокрема Державної служби зайнятості або органів влади та місцевого самоврядування, є бажаним, але не обов’язковим. Всі партнерства мають бути підтверджені документально (листами чи меморандумами).  

Безпосередніми аплікантами конкурсу (і майбутніми виконавцями проєктів) є  громадські та благодійні організації, спілки та асоціації підприємців та інші неприбуткові організації. Вони  мають відповідати наступним вимогам:

  • бути офіційно зареєстрованою юридичною особою зі статусом неприбуткової організації (коди неприбутковості, 0032, 0034, 0036, 0038, 0039, 0044, 0045, 0046, 0047, 0048);
  • мати підтверджений документально досвід реалізації мінімум двох проєктів за останні п’ять років, вартість принаймні одного з проєктів має бути не меншою за 20000 євро;
  • мати підтверджену організаційну, технічну та кадрову спроможність координувати публічно-приватне партнерство та розробляти, організовувати та здійснювати заходи у цільових регіонах конкурсу. При цьому партнери-роботодавці мають знаходитися у цільових регіонах конкурсу, але офіційне місце реєстрації апліканта (неприбуткової організації) не має значення і може знаходитися в будь-якому (в тому числі і нецільовому) регіоні України.

Проєкти можуть бути розроблені у таких напрямках (але не обмежуватися ними):

  • Впровадження інновацій у різні аспекти освітньо-виховного процесу за участі стейкхолдерів, оновлення програм підготовки;
  • Модернізація освітнього середовища (в тому числі оновлення обладнання, впровадження технологічних рішень, збільшення використання сучасних технологій, діджиталізація навчання);
  • Створення нових структур, які сприяють розвитку співпраці між різними стейкхолдерами (центри кар’єрного консультування, психологічної підтримки, створення Наглядових рад, асоціацій, мереж);
  • Створення позитивного іміджу ЗПТО та професійно-технічної освіти в цілому, зміцнення позиції закладів на ринку освітніх послуг регіону в контексті розвитку регіону – імідж , привабливість, у роботодавців та студентів;
  • Активізація участі роботодавців, особливо малих та середніх підприємств у процесах модернізації освітнього середовища та покращенні іміджу системи професійно-технічної освіти;
  • Координація зусиль між центрами зайнятості та широким представництвом системи професійно-технічної освіти щодо системи перепідготовки кадрів та інших питань;
  • Забезпечення доступу до актуальної інформації̈ про ринок праці, спрощення і прискорення контактів між роботодавцями та випускниками закладів П(ПТ)О;
  • Урізноманітнення форм профорієнтаційної роботи (офлайн та онлайн) та сприяння усвідомленому вибору майбутньої професії, пошук нестандартних рішень для проведення заходів, спрямованих на поінформованість про особливості професійно-технічної освіти;

Інформаційна підтримка:

  • Детальна інформація про конкурс та аплікаційна форма знаходяться за посиланням;

Для детального ознайомлення з пріоритетами конкурсу та процедурами подачі проєктних пропозицій, ПРООН організовує серію послідовних етапів консультування: інформаційна сесія з питань публічно-приватного партнерства, семінар з розробки проєктних пропозицій та дистанційні консультації.

Зверніть увагу, що реєстрація на кожну подію здійснюється окремо.

  1. Інформаційна сесія «Публічно-приватне партнерство у сфері професійної освіти»

Сесія буде включати детальну інформацію про суть публічно-приватного партнерства, його можливі форми та інструменти, а також розповідати про  кращі практики публічно-приватного партнерства в сфері освіти. Під час сесії буде можливість обговорити конкретні ідеї публічно-приватних ініціатив та поставити питання, що стосуються пріоритетів конкурсу та ідеї публічно-приватного партнерства в цілому. Інформаційна сесія відбудеться 22 червня 2020 одночасно для всіх цільових територій конкурсу. Реєстрація за посиланням. Запис сесії буде доступний для всіх зареєстрованих учасників та учасниць семінару і дистанційних консультацій.

  1. Семінар «Розробка проєктних пропозицій»

Семінар буде присвячено детальним інструкціям щодо процедури розробки та подачі пропозицій на цей конкурс. Під час семінару буде можливість задати питання щодо будь-яких технічних аспектів подачі проєктної пропозиції.

Цей семінар відбудеться 25 червня 2020 одночасно для всіх цільових територій конкурсу. Реєстрація за посиланням. Запис семінару буде доступний для всіх зареєстрованих учасників та учасниць семінару і дистанційних консультацій.

  1. Дистанційні консультації

Крім інформаційної сесії та семінару, для надання відповідей на запитання, що можуть виникнути під час підготовки проєктних пропозицій за цим Конкурсом, буде проведено дистанційні консультації.

Дистанційні консультації відбудуться 29 та 30 червня у форматі питання-відповідь.

Реєстрація на консультації (та форма для ваших запитань) знаходиться за посиланням. Після кожної консультації питання та відповіді будуть також надані у письмовому вигляді та розіслані всім зареєстрованим учасникам та учасницям.

 Загальна інформація:

 Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.


Останні публікації цього розділу:

Конкурс на закупівлю меблів

Конкурс на закупівлю обладнання для навчання

Конкурс на закупівлю звукового обладнання

Конкурс на закупівлю 3D принтерів

Закупівля послуг із організації заходу «Майстерня DOBRE Tourism Reboot Workshop: можливості для економічного відновлення і розвитку громад партнерів Програми USAID DOBRE» 17-19 грудня, 2024 р.

Конкурсу на закупівлю обладнання для спорту